Przejdź do treści

Konsekracja Rosji – Każdy, nawet anioł z Nieba kto głosi inną Ewangelię Niech Będzie Przeklęty !

Komunizm rozlał się na cały świat. Bóg widząc odstępstwo ludzi jak zawsze rękami pogan – globalistów pozwolił na zniszczenie III Świątyni czyli Kościoła Katolickiego. Oczywiście budowle, administrację i ich popleczników a więc znakomitą większość dotyka ta plaga, ale Pan nasz Jezus Chrystus obiecał że szatan nie przemoże bram Kościoła wybudowanego w duszach wiernych na skale naszej wiary.
Teraz po gruzach miejsc gdzie niegdyś oddawano chwałę Bogu Żywemu przelewają się chmary pogan, odstępców czcząc drewniane Pachamamy , matkę ziemię lub wolność i tolerancję dla zboczeń. Przewodzi im Bergoglio i rządy światowe . W jednej linii w jednym obozie świat i ci co Boga zdradzili jak judasze – kapłani szatana .
Zwodziciel zakrył im oczy , zatkał uszy a ludzie w pędzie do szatańskich uciech padli przed nim na kolana odwracając się od Jedynego Boga. Powiedziane zostało, że świat będzie nienawidził chrześcijan wiernych Bogu i świat prześladuje garstkę ostatnich.
Franciszek syn zwodziciela, kukiełka na usługach tych co Boga depczą, szatana wzywając w bluźnierstwie posuwa się za daleko. Ośmiela się powoływać na Matkę Boga którą wielokrotnie obrażał a Jej Syna Pana naszego Jezusa Chrystusa traktuje na równi z jakimiś bożkami z drewna czy złota. Jest Jeden Prawdziwy Żywy Bóg i każdy kto twierdzi inaczej niech będzie przeklęty.
Komunista Franciszek chce konsekracji Rosji
To nie jest konsekracja , bo nie może być dlatego że robią to odstępcy modernistyczni, ale też dlatego że wczytując się w jej tekst widać jak na dłoni, że to te same co zawsze masońskie brednie o ludzkości, człowieczeństwie i o pokrzywdzonych przez biedę i prześladowania czy wojnę. Komunistyczny bełkot człowieka który ściśle współpracuje z tymi którzy kierują depopulacją ludzkości i prześladowaniem chrześcijan.
Módlmy się o przebaczenie do Boga Najwyższego , ponieważ chociaż to wydawało się niemożliwe, a jednak stanie się dzisiaj. Dokona się jeszcze większe bluźnierstwo, jeszcze niższy upadek. Jednak herezja modernizmu , globalizmu nie ma granic.


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz