Przejdź do treści

Walka toczy się o kobiety, o matki naszych dzieci i nie możemy jej przegrać!

Grupa specjalistów Public Health and Medical Professionals for Transparency poprosiła firmę Pfizer o udostępnienie  danych z badań szczepionek przeciw COVID,  jednak Food and Drug Administration (FDA) – instytucja ochrony zdrowia publicznego, i Pfizer nie chciały, aby ktokolwiek widział liczby dotyczące ich szczepionki do 2076 roku i udali się do sądu. Sąd orzekł, że FDA i Pfizer będą musiały odpowiedzieć na ich wnioski na mocy Ustawy o wolności informacji (FOIA).

Okazało się że wśród pierwszych raportów przekazanych przez firmę Pfizer była „Analiza zbiorcza zgłoszeń zdarzeń niepożądanych po wydaniu pozwolenia” opisująca zdarzenia zgłoszone firmie Pfizer do lutego 2021 r. Wynika z niej, że Pfizer otrzymał ponad 150 000 zgłoszeń poważnych zdarzeń niepożądanych.

W tabeli 6 podano, że na 270 ciąż, które miały kontakt ze szczepionką, „nie podano wyników dla 238 ciąż”. Tylko w przypadku 32 są znane wyniki.

Raport firmy Pfizer stwierdza,  że z 32 ciąż o znanym wyniku 28 zakończyło się śmiercią płodu.

 

Wartość procentowa negatywnych skutków -87,5% poronień – jest przerażająca i dlatego firmy farmaceutyczne za wszelką cenę chcą utajnić takie dane. Możemy się opierać tylko na zaniżanych statystykach, częściowo ujawnianych, ale są one wystarczające to pokazania skali zjawiska. Niektórzy naukowcy twierdzą że statystyki dotyczące preparatów pokazują tylko około 3% faktycznych zdarzeń niepożądanych.

W Kanadzie pojawiły się doniesienia informatorów twierdzących, że po szczepionkach gwałtownie wzrosła liczba poronień. Dr Mel Bruchet, twierdził że w listopadzie w ciągu 24 godzin w szpitalu Lion’s Gate w Vancouver doszło do 13 martwych urodzeń. Dr Daniel Nagase, lekarz z Alberty,  powiedział reporterowi, że został poinformowany o 86 martwych płodach w Waterloo w Ontario od stycznia do lipca. Normalnie jest to tylko pięć lub sześć poronień rocznie.”

Wszystkie matki tych 86 martwych dzieci zostały w pełni zaszczepione.

 

Istnieją 3604 doniesienia o poronieniach, urodzeniach martwych płodów i zgonach noworodków w amerykańskim systemie zgłaszania niepożądanych zdarzeń poszczepiennych (VAERS) do 10 grudnia 2021 r. Obejmują one tysiące poronień i wczesnej utraty ciąży wkrótce po wstrzyknięciu  mRNA; doniesienia o dzieciach, które nagle przestają rosnąć, dzieciach umierających z powodu zapalenia łożyska; oraz urodzonych ale śmiertelnie krwawiących z ust, nosa i płuc. Zaskakujące jest to że w żadnym z tych przypadków nie przeprowadzono sekcji zwłok, ponieważ oni wiedzą dlaczego i nie chcą potwierdzenia które by ich obciążało.

 

Jeżeli spojrzymy na to wszystko co się dzieje szerzej, to zauważymy że głównym a nawet najważniejszym celem zwolenników depopulacji a więc masowego ludobójstwa są kobiety. Nie można się temu dziwić ponieważ są one niezbędne do przetrwania ludzkości. Promowanie na siłę homoseksualizmu ma na celu zmniejszenie, a nawet wyeliminowanie pojęcia kobiety jako matki , rodzicielki życia ludzkiego. To jest  indoktrynacja psychologiczna, ale bardzo ważna w tym zbrodniczym planie. Wspomaga ona propagowanie aborcji, która stała się najważniejszym czynnikiem planów zmniejszenia liczby ludzi na świecie. Pochłania ona miliony istnień ludzkich rocznie.  Jest to morderstwo na niespotykaną dotąd skalę i do tego nazywane przez ludzi wolnością.

Fundacje najbogatszych ludzi na świecie z którymi współpracuje Franciszek zwany papieżem opowiadają bajki o równości społecznej, trosce o klimat i biednych, jednocześnie wydając miliardy nie na biednych tylko na promocję aborcji.

Niektóre organizacje walczące z tak zwanym rasizmem białych ,tym samym wspierając globalistów ,zauważyły że promowanie „prawa do aborcji” powoduje największe eliminowanie właśnie społeczności murzyńskiej.

Jest to schemat jaki się powtarza zawsze. Ci którzy wspierają zło są najbardziej dotknięci jego konsekwencjami. Protestanci którzy z tak wielkim zaangażowaniem wspierali niszczenie Kościoła Katolickiego są teraz najbardziej prześladowanymi chrześcijanami na świecie. Ludzie którzy wspierając system zaszczepili się, teraz umierają na masową skale. Kobiety które walczą o wykreowaną przez globalistów „wolność wyboru” stały się ofiarami jej skutków.

Obrazem tej strasznej wolności jest sytuacja w której do pobrania materiału genetycznego do szczepionek potrzebne jest żywe dziecko abortowane, później po pobraniu genów uśmiercane. To do nikogo nie dociera. A wyobraźmy sobie sytuację w której opisuję że przerwałem ciążę u psa i z żyjącego jeszcze szczeniaka pobrałem jakiś organ, a potem go zabiłem.. Podniósłby się krzyk, policja, sądy i piętnowanie społeczne. Nazywano by mnie zwyrodnialcem itp. Wszystkie media by pisały i mówiły oburzone barbarzyństwem. Jednak gdy pisze się o tym samym tyle że dotyczącym małego człowieka, wtedy cisza. Nawet pseudo katolicy nie piszą sloganów w stylu „Jezu ty się tym zajmij” , co oznacza po prostu, że ktoś kto to pisze nie kiwnie nawet palcem ….

 

Propaganda w sprawie tzw. szczepionek mówi tylko, że są konieczne, bez żadnego oparcia w faktach naukowych i pomija całkowicie skutki uboczne. Podobna sytuacja jest w propagowaniu aborcji. Mówi się tylko o wolności wyboru, ale powikłania zdrowotne i problemy psychiczne występujące bardzo często po dokonanym zabójstwie nienarodzonego dziecka są pomijane milczeniem.

Walka toczy się o kobiety, o kobiety matki naszych dzieci i nie możemy jej przegrać. One są filarem rodziny, która też jest bezwzględnie niszczona , ponieważ jest gwarantem zdrowego , normalnego społeczeństwa.

 

Dzisiejsza nowa normalność zakazuje kary śmierci dla największych zbrodniarzy. Jednym z głównych powodów jest występowanie pomyłek sądowych. Niestety dzieciom, przecież niewinnym, nie daje się takiej szansy. Na podstawie testów stwierdzających wady genetyczne płodu uśmierca się je.  Tak jakby pomyłki lekarskie nie istniały. A istnieją i to w wielkich ilościach.

Są też świadome kłamstwa i ukrywanie faktów w sprawie testów.

Firma NATERA zajmująca się badaniami genetycznymi jest kontrolowana po tym, jak w artykule New York Times wykazano, że ich testy prenatalne na zestaw rzadkich zaburzeń genetycznych dają około 85 procent wyników fałszywie dodatnich. Według firmy, w 2020 r. przeprowadziła ona ponad 400 000 badań przesiewowych , co jest „odpowiednikiem badania około 10 procent ciężarnych kobiet w Ameryce” –   pisze Times. 

The New York Times odkrył również że Natera nie była jedyną firmą zajmującą się badaniami genetycznymi, która zaniedbała udostępnienie swojego prawdziwego odsetka wyników fałszywie pozytywnych. Przegląd broszur dla pacjentów i lekarzy z ośmiu firm testujących, w tym Natera, Labcorp i Quest, wykazał, że „dziesięć broszur nie wspomina, że ​​może się zdarzyć fałszywie pozytywny wynik” i że „tylko jedna wspomniała, jak często każdy test daje błędne wyniki”.

W związku z doniesieniami „Timesa”  „pół tuzina największych firm zajmujących się badaniami prenatalnymi odrzuciło prośby o rozmowę”. Więcej o tym tutaj

Na podstawie właśnie takich testów przeprowadza się aborcję. 

Cywilizacja mordująca własne dzieci jest skazana na zagładę. To wszystko dzieje się na naszych oczach. Podczas tej fałszywej pandemii priorytetem rządzących wielu krajów było zapewnienie dostępu do aborcji. Jednocześnie cała propaganda mówiła o ratowaniu życia ludzkiego.

Czym się staliśmy? Jesteśmy gorsi od zwierząt , ponieważ one dbają o swoje potomstwo.

Gdzie jest ta wasza wolność?

Przeciwko Bogu ludzie wszczynali rewolucje począwszy od francuskiej, przez październikową, do tak zwanej obyczajowej. Pochłonęły one setki milionów ofiar, a ludzie mówią że to demokracja, wolność, równość i braterstwo. Teraz ta „wolność” ich morduje a oni milczą ….

 

Upadek – myślenie boli tak wielu…


Arkadiusz Niewolski

Źródło: https://www.lifesitenews.com/blogs/horrifying-hidden-pfizer-data-show-unborn-babies-newborns-dying/

Odpowiedz