Przejdź do treści

Zabić Fatimę ! – Co stało się z siostrą Łucją ?

12 lipca 2021r został opublikowany film z obszernym, godzinnym wywiadem z dr. Peterem Chojnowskim, założycielem i dyrektorem Sister Lucy Truth, organizacji non-profit której celem było udowodnienie że siostra Łucja została podmieniona po roku 1960, ponieważ najprawdopodobniej ostatni raz wtedy była widziana.
Pamiętamy o tym, że trzecia tajemnica fatimska miała zostać opublikowana do roku 60. Niestety moderniści, którzy przejęli całkowitą władze w Watykanie po śmierci Piusa XII sprzeciwili się woli NMP i nie dosyć, że nie ujawnili tajemnicy to jeszcze zwołali bluźnierczy Sobór Watykański II na którym detronizowali Boga i intronizowali człowieka; co widać np. bardzo wyraźnie w mowie Pawła VI na zakończenie soboru. Więc logiczną sprawą było uciszenie przesłania fatimskiego poprzez podstawienie sobowtóra. Jest naukowo pewne, iż kobieta, która publicznie pojawiła się jako s. Łucja z Fatimy od 1967 r., NIE JEST widzącą Łucją dos Santos, której Matka Boża objawiła się w Fatimie w 1917 r. i która ostatni raz była widziana publicznie  przed 1960.

Sister Lucy Truth, udowadnia to wszystko naukowo:

1.Raport z analizy twarzy Animetrics : Animetrics jest wiodącym producentem zaawansowanych technologii rozpoznawania twarzy dla wojska, wywiadu i organów ścigania.

2.Raport rozpoznawania twarzy iPRoBe : Laboratorium iPRoBe na Uniwersytecie Stanowym Michigan jest kierowane przez dr Arun Ross , uznanego lidera w dziedzinie biometrii.

3.Raport Super-Rozpoznawania : Pani Dragica Brayovic  ma doskonałe możliwości przetwarzania i analizowania tożsamości i cech twarzy.

4.Pomiary matematyczne twarzy : te matematyczne pomiary zostały przeprowadzone z pomocą protetyka i potwierdzają trzy kluczowe ustalenia dokonane przez chirurga plastycznego, specjalistę medycyny sądowej i ekspertów od twarzy.

5. Raport chirurga jamy ustnej

6.Raporty kryminalistyczne

7.Analiza pisma ręcznego

8.Raport dentystyczny

9. Galeria zdjęć

Tematem Fatimy zajmujemy się od samego początku :

Zabić Fatimę -Medjugorie

Fatima w ciemnościach

Fatima – odrzucone przesłanie

Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r.

Dwie siostry Łucje?

Dr.  Chojnowski udowodnił już kilka lat temu, że siostra Łucja została podmieniona, po to żeby wspierać fałszywy kościół modernistyczny, który ukonstytuował się na SWII i mówi o tym w przedstawionym poniżej wywiadzie. W ustawieniach są dostępne polskie napisy.

Aktualizacja. Film można teraz obejrzeć z profesjonalnym tłumaczeniem na język polski. Link poniżej:

Fałszywa s. Łucja – aktualizacja, filmowe prezentacje z polskimi napisami


Oszustwo fatimskie! – Filmowa prezentacja wyników dochodzenia w sprawie fałszywej s. Łucji

Arkadiusz Niewolski


fot. Zrzut ekranu z Youtube

Odpowiedz