Przejdź do treści

Dwie siostry Łucje?

Czy siostra Łucja została podmieniona? Może to teoria spiskowa, jak wielu twierdzi słysząc o tym? Doktor Chojnowski postanowił to zbadać w sposób naukowy. Myślę że warto się zapoznać z wynikami jego badań.
Niektórzy katolicy zauważyli, że „Siostra Łucja”, która pojawiła się pod koniec lat 60 tych wydaje się być zupełnie inną osobą, nie tylko pod względem fizycznego wyglądu, ale i duchowo, od tej którą znali wcześniej. Dla wyjaśnienia wątpliwości powstała inicjatywa dr. Piotra Chojnowskiego.
Sister Lucy Truth to strona założona, jak napisano, w celu zbadania życia i tożsamości siostry Łucji dos Santos z Fatimy. Na stronie są zgromadzone raporty i analizy m.in. chirurgów plastycznych, ortodontów, kryminalistyków, prywatnych detektywów, analityków pisma ręcznego potwierdzające to co czytamy na stronie: 
W Sister Lucy Truth publicznie oświadczamy, że na podstawie przedstawionych tutaj dowodów stwierdziliśmy, że moralnie i naukowo jest pewne, że kobieta jaką przedstawiono światu jako „Siostrę Łucję” od pierwszego publicznego wystąpienia w dniu 13 maja 1967 r.  do śmierci 13 lutego 2005 r. nie była tą samą osobą, co Siostra Łucja, Widząca z Fatimy i Wizjonerka, która przepowiedziała Cud Słońca 13 października 1917 r.”
Oszustwo zostało zidentyfikowane i nazwane. Oskarżamy najwyższych urzędników w Watykanie o spisek mający na celu utrwalenie i ukrycie zamiany Siostry Łucji dos Santos z Fatimy
l5
Na stronie między innymi znajduje się bogata galeria zdjęć Siostry Łucji od lat najmłodszych do 2005 roku. Warto przejrzeć i wyrobić sobie zdanie.
Sister Lucy Truth

Fałszywa s. Łucja – aktualizacja, filmowe prezentacje z polskimi napisami


Żródło: sisterlucyimposter.org,

 

Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r.

Jest to niepublikowana dotąd dokumentacja z Archiwum Sanktuarium Fatimskiego. Nagranie ma niespełna 2 minuty ale jest cennym źródłem przedstawiającym postać Siostry Łucji.

Tagi:

0 komentarzy do “Dwie siostry Łucje?”

  1. Pingback: Siostra Łucja w Fatimie – niepublikowane nagranie z 1946 r. – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

  2. Warto się zastanowić dlaczego JP II przez cały swój długi pontyfikat poświęcił siostrze Łucji tak mało czasu. Jeśli się nie mylę, to tylko pół godziny . Oficjalnie był przecież bardzo maryjnym papieżem.

  3. Pingback: Komunizm w USA – Niewolnik Maryi – Tak Tak Nie Nie

Odpowiedz