Przejdź do treści

Przesłanie dla niezaszczepionych – pokrzepiający tekst krążący w internecie

W Internecie krąży przesłanie napisane przez anonimową osobę.. Przesłaniu towarzyszy „nagroda” — świadectwo osiągnięć dla wszystkich niezaszczepionych za „przetrwanie największej kampanii psychologicznego strachu w historii ludzkości”.

inspirational message to the unvaccinated

Przesłanie dla nieszczepionych

„Nawet gdybym był uległy i w pełni zaszczepiony, podziwiałbym nieszczepionych za wytrzymanie największej presji, jaką kiedykolwiek widziałem, nawet ze strony partnerów, rodziców, dzieci, przyjaciół, kolegów i lekarzy.

Ludzie, którzy byli zdolni do takiej postawy, odwagi i zdolności krytycznego myślenia, są niewątpliwie najlepszą częścią ludzkości. Są wszędzie, we wszystkich grupach wiekowych, poziomach wykształcenia, stanach i poglądach. Są szczególnego rodzaju; są żołnierzami, których każda armia światła chce mieć w swoich szeregach. Są rodzicami, których chce mieć każde dziecko i dziećmi, o których marzy każdy rodzic.

Są istotami ponadprzeciętnymi dla swoich społeczeństw, są esencją ludzi, którzy zbudowali wszystkie kultury i zdobywali horyzonty. Są tam, obok Ciebie, wyglądają normalnie, ale są superbohaterami.

Zrobili to, czego inni nie mogli, byli drzewem, które wytrzymało huragan obelg, dyskryminacji i wykluczenia społecznego. I zrobili to, ponieważ myśleli, że są sami i wierzyli, że są jedynymi.

 

Odsunięci od rodzinnych stołów w czasie świąt Bożego Narodzenia, nigdy nie widzieli czegoś tak okrutnego. Stracili pracę, pozwolili, by ich kariera runęła, nie mieli już pieniędzy … ale nie przejmowali się tym. Doświadczyli niezmiernej dyskryminacji, donosów, zdrady i upokorzenia … ale nie przestawali.

Nigdy wcześniej w ludzkości nie było takiego „castingu”, teraz wiemy, kto jest najlepszy na planecie Ziemia. Kobiety, mężczyźni, starzy, młodzi, bogaci, biedni, wszystkich ras czy religii, nieszczepieni, wybrani z niewidzialnej arki, jedyni, którzy zdołali się oprzeć, gdy wszystko się zawaliło.

To ty, zdałeś niewyobrażalny test, którego nie przeszło wielu najtwardszych Marines, Komandosów, Zielonych Beretów, astronautów i geniuszy. Jesteście z materiału największych, którzy kiedykolwiek żyli, tych bohaterów zrodzonych wśród zwykłych ludzi, którzy świecą w ciemności.”

Anonim

„Tajemnicze zgony”- Wzrost śmiertelności po szczepieniach Covid wg. oficjalnych statystyk


Żródło: mercola.com,
tłumaczenie: niewolnikmaryi.com

Odpowiedz