Przejdź do treści

Synagoga szatana – Włochy: proboszcz odprawia mszę na morzu, materac używany jako ołtarz

Kościół modernistyczny z ery bluźnierstwa przechodzi do ery groteski, czy nawet kabaretu.

,,Materac jako ołtarz na środku morza, proboszcz i wierni w wodzie. Tak więc ks. Mattia Bernasconi, wikariusz duszpasterstwa młodzieży z parafii San Luigi Gonzaga w Mediolanie, odprawił mszę na Alfieri, jednej z najpiękniejszych plaż w okolicy Crotone. Proboszcz używał materaca jako ołtarza, (źródło)

W Polsce można usłyszeć odpowiedź: ale to na zachodzie, bo u mnie w parafii jest inaczej. Nie , nie jest inaczej, oni pokazują jaką wartość ma nowa msza – żadnej dla Boga i dla księży którzy ją odprawiają. Można się oczywiście oburzać i zaklinać rzeczywistość, ale uczestnictwo w obrzędach tego kościoła na pewno nie świętego i nie katolickiego jest po prostu obrazą dla Boga. To jest synagoga szatana naznaczona grzechami nieczystości , poparciem dla zabijania nienarodzonych i kultem bożków z drzewa i kamienia. A teraz jeszcze doszło że smartfona. Katedra w Barcelonie :

Amanece Catedral de Barcelona con publicidad exterior de Samsung

Może jeszcze w niektórych miejscach nie przeszkadza klękanie, ale to nic nie zmienia. Synagoga szatana zostanie zawsze świątynią diabła i oni zresztą się wcale z tym nie kryją, tylko wierni udają że nic nie widzą i nie słyszą ponieważ dostają przyzwolenie na swoje grzechy i obietnicę. Oczywiście kłamliwą – że dostąpią zbawienia mimo wszystko ….

Tak, uważasz że jesteś w jedności z Franciszkiem i z tym fałszywym kościołem, a więc zobacz jeszcze to :

Projektant szat liturgicznych papieża Franciszka, ekstrawagancki aktywista homoseksualny, afiszuje się ze swoimi papieskimi referencjami, by promować markę homoerotycznych perfum dla mężczyzn. Reklamy produktów wykorzystują obrazy świętokradcze, satanistyczne i seksualne. (źródło)

Ostatnio czytałem analizę wyglądu oficjalnego logo nadchodzącego Roku Jubileuszowego, który ma być świętowany w 2025 roku pod hasłem „Pielgrzymi nadziei”. Doszukiwano się w nim symboli masońskich itp. Na pewno występują takie, ale dla nas powinno wystarczyć, że spośród wielu nadesłanych prac np. dzieci przepełnionych wiarą , wybrano logo „tęczy” wykonane przez włoskiego masażystę erotycznego, którego numer telefonu łączy projektanta ze stroną z gejowskim porno. (źródło)

Nieczystość jest symbolem szatana i na to miedzy innymi idą pieniądze z każdej parafii.

Naprawdę myślisz że to w Kościele Chrystusowym? – Kolejne pogańskie rytuały z udziałem Franciszka


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz