Przejdź do treści

Premier Kanady Trudeau spotkał się z królową i żołnierzami bez maski podczas gdy nadal prześladuje Kanadyjczyków!

Dyktator Kanadyjski Trudeau z uśmiechem na twarzy , bez maski spotkał się z królową Elżbietą II a następnie z brytyjskimi dowódcami wojskowymi bez masek, mimo że kanadyjskie siły zbrojne nadal muszą nosić maski.
FNR8fwvWUAME49B
Podczas gdy u siebie w kraju nakazuje nawet dzieciom nosić maski sam paraduje i pozuje do zdjęć w UK nie używając maski. Wypowiada się on w obronie wolności Ukrainy zabierając resztki swobód obywatelskich Kanadyjczykom.

Aresztowania i prześladowania uczestników pokojowego protestu są tam na porządku dziennym. Jedynym powodem do tych reżimowych działań jest sprzeciw wobec jego dyktatorskiej polityki, a więc w niby demokratycznym kraju mamy sytuacje, w której przeciwników politycznych nazywa się terrorystami i przetrzymuje się ich w aresztach.
Znienawidzony w Kanadzie Trudeau musiał wchodzić na Downing Street 10 w Londynie tylnym wejściem , ponieważ przed głównym czekali na niego demonstranci . Słychać było okrzyki : ”Pieprzyć Trudeau”


W Polsce sytuacja jest bardzo podobna tylko na dużo większą skale. Ograniczenia COVID obowiązują tylko obywateli polskich natomiast setki tysięcy tak zwanych uciekinierów z Ukrainy jest z tego zwolnionych.

Odpowiedz