Przejdź do treści

Kanada – Reporterka RebelNews została pobita przez policję Trudeau

Kanadyjska dyktatura Covid brutalnie tłumi protesty własnych obywateli . Brutalnością już dorównuje komunistycznym służbom bezpieczeństwa. Tratowanie przez policjantów na koniach, pobicia , aresztowania . Metody te same i ta sama komunistyczna ideologia.

Reporterka została zaatakowana na wyraźne zlecenie . Mówi że policjanci wyszukali ją w tłumie i zaatakowali po to żeby uniemożliwić jej filmowanie .

gliniarz trzykrotnie uderzył ją pałką, a następnie strzelił w jej nogę gazem łzawiącym z bliskiej odległości. Trudeau poinstruował swoją policję, aby zaatakowali dziennikarzy”

.Alexa mówi, że była specjalnie namierzona przez gliniarza, który widział jej kamerę. Mówi, że podszedł do niej, pobił ją i popchnął na ziemię że próbował wytrącić jej telefon z rąk, aby powstrzymać ją przed filmowaniem”

RebelNews od początku wspiera demonstrantów i jest szczególnie znienawidzony przez reżim. Sprawa trafi do sądu. Policja wszystkiego się wypiera chociaż ten i inne ich ataki były nagrywane .

Kraje tak zwanej demokracji zachodniej stały się zwykłymi lewackimi dyktaturami . Obłudnymi i zakłamanymi katami własnych narodów. Podnoszą krzyk jak gdzieś na świecie ktoś krzywo spojrzy na ich dziennikarza, a sami brutalnością zaczynają przypominać nazistów.


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz