Przejdź do treści

Ekspert: „Watykan jest współwinny masowej śmierci ludzi…”

Wiodący światowy autorytet w sprawie COVID-19 wezwał Watykan do natychmiastowego zaprzestania propagowania szczepień i zobowiązań dotyczących szczepionek, ostrzegając, że jego stanowisko w sprawie szczepionek czyni go współwinnym zgonów poszczepiennych i narusza krytyczny kodeks bioetyczny.

Dr Peter McCullough, internista, kardiolog i epidemiolog z Dallas, który ma na swoim koncie 54 recenzowane publikacje na temat COVID-19 i zeznawał przed Senatem USA na temat reakcji na pandemię, wezwał również Watykan do „natychmiastowego rozpoczęcia kampanii interesu publicznego w sprawie obrażeń poszczepiennych i zgonów poszczepiennych”.

Stwierdził że wierzy, że Watykan będzie już musiał „rozliczyć się z setek tysięcy ofiar śmiertelnych na całym świecie z powodu szczepionki”, ponieważ naruszyła ona Kodeks Norymberski – zbiór zasad etycznych, które wykluczają jakąkolwiek presję, przymus lub groźbę odwetu za jakiekolwiek leczenie, zwłaszcza jeśli jest nowe i eksperymentalne.

McCullough powiedział, że czuje się zmuszony do wypowiedzenia się, ponieważ widzi tragiczne skutki, a ci którzy nie stawiają oporu są współsprawcami przestępstwa. „Nie mogę stać i patrzeć, jak to się dzieje, bez mówienia” – powiedział. „Nie rozumiem, jak jakikolwiek chrześcijanin może to zrobić”.

Franciszek był także czołowym światowym orędownikiem szczepionek na COVID-19, nazywając szczepienia „aktem miłości” i „moralnym obowiązkiem” i często wzywając do sprawiedliwej dystrybucji szczepionki na całym świecie, zwłaszcza wśród najbiedniejszych. W ubiegłym roku odbył dwa tajne spotkania z Albertem Bourla, dyrektorem generalnym firmy Pfizer, który ma umowę z Watykanem na dystrybucję szczepionki przeciw COVID-19.

Poparcie Franciszka dla szczepionek zostało również wykorzystane do odrzucenia zwolnień religijnych w innych krajach, ostatnio w decyzji Sądu Najwyższego (w USA) w zeszły piątek, która zalecała obowiązkowe szczepienia dla nauczycieli szkół publicznych w Nowym Jorku.

Przedstawiamy kilka fragmentów z wywiadu dla watykanisty Edwarda Pentina, opublikowanego we wtorek na stronie internetowej dziennikarza:

 

Fragment odpowiedzi na pytanie czy są to naprawdę poważne zagrożenia i czy mogą stać się powszechne z powodu szczepionki:

Liczba zgonów, które zostałyby uznane za rzadkie i z którymi musimy żyć, a które mogą się zdarzyć z powodu bardzo nietypowych okoliczności, takich jak reakcja alergiczna, wynosiłaby około 150 rocznie. Tak więc nasz system zgłaszania zdarzeń niepożądanych związanych ze szczepionką (VAERS) rejestruje około 150 zgonów rocznie przez wszystkie lata do 2021 r.

 

To, co wydarzyło się w 2021 r., to fakt, że do 22 stycznia osiągnęliśmy już 182 zgony – było już o 30 za dużo. I patrząc wstecz, gdybyśmy mieli odpowiednią komisję monitorującą bezpieczeństwo danych i odpowiednie komisje etyczne zajmujące się tym, zatrzymalibyśmy amerykański program w lutym i powiedzieli: „Słuchaj, jest zbyt wiele zgonów”.

 

Teraz, kiedy siedzimy tutaj dzisiaj, w tym samym systemie zginęło ponad 21 000 osób. Tak więc mówię wam, rzadkie byłoby 150 dla wszystkich szczepionek łącznie, a na produkt 50. Tak więc zazwyczaj dla leku, jeśli w ciągu 30 dni nastąpi pięć niewyjaśnionych zgonów, jest to ostrzeżenie o czarnej skrzynce [najsurowsze ostrzeżenie FDA dotyczące narkotyków na rynku, ostrzegając społeczeństwo i świadczeniodawców o poważnych skutkach ubocznych, takich jak obrażenia lub śmierć]. Jeśli w ciągu 30 dni nastąpi 50 zgonów, niezależnie od związku przyczynowego – ponieważ nigdy tak naprawdę nie możemy ocenić związku przyczynowego, tylko jeśli dzieje się to tymczasowo – jeśli dojdziemy do 50 zgonów, produkt zniknie z rynku.

 

Siedząc tutaj dzisiaj, w naszym systemie raportowania bezpieczeństwa szczepionek CDC mamy do czynienia z 21 000 zgonów. Więc mówię wam, że śmierć w żadnym wypadku nie może być uważana za rzadką. Prawidłowym sposobem opisania tego jest to, że jest to najbardziej niebezpieczny i śmiercionośny produkt biologiczny, jaki kiedykolwiek użyto w historii ludzkości – kropka.

 

Następnie McCullough wyjaśnia kryteria zwykle stosowane do oceny leku i stwierdza:

Tak więc spełniliśmy zasady przyczynowości z Bradford Hill i dlatego mówię wam bez cienia wątpliwości, że szczepionki powodują utratę życia ludzkiego i nie jest to rzadkie. I z tego powodu cały świat protestuje przeciwko szczepionkom i widać te protesty na całym świecie. Nikt nie chce brać tych szczepionek.  Teraz stały się obowiązkowe. Ludzie boją się utraty życia przez szczepionkę. Więc chodzi o przetrwanie człowieka.

 

Tutaj jednak podkreśla reakcję wielu osób na szczepionkę:

 Myślę, że jutro, jeśli wypuszczą to na otwarty rynek i powiedzą: „Słuchaj, musisz zapłacić, żeby dostać swoją szczepionkę”, nikt by nie kupił tych szczepionek. Myślę, że gdyby były tylko dobrowolnie oferowane, nie sądzę, żeby ktokolwiek wziął szczepionki. W rzeczywistości, kiedy były opcjonalne w kwietniu, nikt ich nie wziął. Wyszło na jaw, że szczepionki są niebezpieczne, ludzie zaczęli widzieć umierających członków ich rodzin i z tego powodu ludzie nie przyjmowali szczepionek. Więc nie potrzebujemy dużo danych. Latem ubiegłego roku na Twitterze przeprowadzono nieformalną ankietę internetową i zadano pytanie: „Czy znasz kogoś, kto zmarł po szczepieniu?” Odpowiedź wyniosła około 12%. Wystarczy. 

 

W kościele i mediach społecznościowych ludzie mówią, że stracili członków rodziny. Wszyscy wiedzą, nikt nie chce tych szczepionek. To jest powód, dla którego protestują. To jest powód, dla którego ludzie odchodzą z pracy. Nakazy szczepień prowadzą ludzi do zastrzyków i nie wiedzą, czy umrą, czy nie. W pewnym sensie nie wiedzą, czy popełnili swój śmiertelny czyn.

Nie można nie docenić, jak ważne jest to.

 

Na temat propagandy mówiącej, że tzw. szczepionka ratuje życie, mówi:

Cóż, to są domysły. Pierwszym fałszywym założeniem jest to, że szczepionki chronią przed śmiertelnością COVID, czego nie robią. Ani jedno randomizowane badanie tego nie wykazało. Następnie powstaje kolejne fałszywe założenie: że sam COVID-19 jest nieuleczalny i że pozwolimy wszystkim umrzeć z COVID-19. A potem poddajesz wszystkie te fałszywe założenia analizie i mówisz: „Cóż, o rany, szczepionki uratowały setki milionów istnień”. To cała seria fałszywych założeń. Wygląda na to, że szczepionki w ogóle nie powstrzymały COVID. W ogóle nie zmniejszyły śmiertelności z powodu COVID. Sprawdziliśmy już dane dotyczące hospitalizacji. Gdziekolwiek spojrzeliśmy na hospitalizację, nie zatrzymano hospitalizacji. Nigdy nie zaprzestali hospitalizacji w randomizowanych badaniach, nie robią tego obserwacyjnie, ale szczepionki skutecznie spowodowały masową utratę życia, obrażenia i trwałe kalectwo. To jest naprawdę miejsce, w którym teraz jesteśmy.

 

Ważna uwaga pada na temat irracjonalności zachowań powodowanych kreowaną masową psychozą o czym pisaliśmy:

Moglibyśmy być w stanie Nowy Jork i ludzie nie wpuszczą cię do budynku, jeśli nie masz maski i karty szczepień, ale możemy być w Dallas w Teksasie i możesz wejść i nie ma maski ani szczepionki i bez dyskusji. Co ci to mówi? jesteśmy tym samym krajem, z tym samym wirusem, więc co się dzieje, jeśli wirus jest ten sam i ludzie są tacy sami? Różnica polega na tym, co jest w umysłach ludzi. Więc są dwie choroby: jest COVID-19 choroba, a następnie jest choroba psychiczna, którą nazywamy PSYCHOZĄ TWORZENIA MASY.

 

Na temat postępownia Watykanu Pete McCullough mówi wprost i stanowczo:

Watykan powinien zrezygnować ze wszystkich zobowiązań, z wszelkich ograniczeń i z wszelkiego popierania lub troski o szczepionki. Watykan powinien natychmiast rozpocząć kampanię interesu publicznego na temat obrażeń poszczepiennych i zgonów poszczepiennych. Powinni formalnie przeprosić za zajęcie stanowiska w sprawie szczepionek, które były szkodliwe i będą musieli liczyć się z potencjalnie setkami tysięcy ofiar śmiertelnych na całym świecie z powodu szczepionki, ponieważ Watykan naruszył tak zwany Kodeks Norymberski – Watykan złamał krytyczny kodeksu bioetyki i muszą to natychmiast rozpoznać. Muszą natychmiast przeprosić za ten poważny błąd, który popełnili. Kodeks Norymberski stanowi, że nikt w żadnych warunkach nie może stosować żadnych nacisków, przymusów ani groźby odwetu za jakiekolwiek wykonane leczenie lub procedurę medyczną,

 

Właśnie ci powiedziałem, że to materiał genetyczny wstrzyknięty do ludzkich ciał i nie mamy pojęcia, jak długo to potrwa i jak wielkie będą obrażenia..  Wyglądają katastrofalnie tylko na pierwszy rzut oka. Watykan musi zmienić swoje stanowisko. Muszą słuchać ludzi na stanowiskach władzy, w tym mnie – natychmiast. I chętnie rozmawiam bezpośrednio z Papieżem. To nie jest problem braku wykształcenia.  Watykan i wszyscy przywódcy religijni mają wszelkie możliwe informacje.. Te systemy są systemami otwartymi. Francuska grupa powiedziała w marcu 2021 r.: „Zamknij program, to nie jest bezpieczne”. Dokument, który opublikowałem z [Roxaną] Bruno i współpracownikami, dokument światowy obejmujący Europę, błagał wszystkie rządy o wprowadzenie opłat za bezpieczeństwo i rozpoczęcie przeglądania danych dotyczących bezpieczeństwa. Oparta na dowodach grupa doradcza w Wielkiej Brytanii w czerwcu 2021 r. oficjalnie zgłosiła się do MHRA i powiedziała: „zamknij program”. Otrzymaliśmy petycje wzywające do zamknięcia programu. To nie jest problem braku wykształcenia. To jest problem współudziału.  Przejdzie to do historii, ponieważ Watykan jest współwinny masowej śmierci ludzi przez zastrzyki.

Polecamy cały wywiad, oraz nasz tekst o tym jak tzw. katolickie media i Watykan współpracują z globalistami realizując ich cele:

Sprzedawcy śmierci – „Katolickie” media w służbie propagandy


Źródło: edwardpentin.co.uk

Odpowiedz