Przejdź do treści

Premier Trudeau mówi, że uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19

Potrójnie zaszczepiony premier Kanady ogłosił dzisiaj, że uzyskał pozytywny wynik testu na COVID-19. W czwartek wynik był negatywny, ale najwyraźniej widząc ze Konwój Wolności nie ma zamiaru opuścić stolicy i w całym kraju narastają demonstracje poparcia dla kierowców ciężarówek, postanowił dalej się ukrywać.

”Dziś rano uzyskałem pozytywny wynik testu na COVID-19. Czuję się dobrze – w tym tygodniu będę nadal pracować zdalnie, przestrzegając wytycznych dotyczących zdrowia publicznego. Proszę wszystkich zaszczepić się i wzmocnić.”

Prości ale twardzi kierowcy ciężarówek dokonali tego co wielu już uważało za niemożliwe. Zjednoczyli naród niezależnie od wyznania, nacji czy też poglądów politycznych. Nazywani przez główne media i samego dyktatora premiera Trudeau rasistami udowadniają ze nimi nie są i interesuje ich tylko wolność . Tyrania zawsze boi się gniewu narodu . Przed Kanadyjczykami jeszcze długa droga , ponieważ komunizm (globalizm) to niełatwy wróg, dysponujący potężnymi zasobami finansowymi. Najważniejsze jednak że Kanadyjczycy ponieśli głowy i tego płomienia tak łatwo się nie zagasi.

 


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz