Przejdź do treści

Premier Kanady ucieka, chowa się w domu bojąc się ponad 50 tys. ciężarówek !

Premier Kanady Justin Trudeau którego politykę, żydowska autorka Diane Bederman porównała do polityki nazistów podczas Holocaustu ukrywa się w domu pod pozorem izolacji COVID.

Trudeau nie miał problemu z nazwaniem kierowców ciężarówek, biorących udział w konwoju wolności „małą, marginalną mniejszością” z „niedopuszczalnymi poglądami” a teraz ucieka jak zwykły tchórz oświadczając na TT :

„Wczoraj w nocy dowiedziałem się, że byłem narażony na COVID-19. Mój szybki wynik testu był negatywny. Przestrzegam zasad @OttawaHealth i izoluję się przez pięć dni. Czuję się dobrze i będę pracować w domu. Bądźcie bezpieczni, wszyscy – i proszę, zaszczepcie się””

Łatwo jest siedzieć w zamkniętym gabinecie i nakładać restrykcje, karać i wzywać do nienawiści, ale już trudniej stanąć twarzą w twarz z ofiarami swoich działań. Problem tchórzostwa i strachu przed gniewem własnego narodu jest obsesyjną chorobą wszystkich dyktatorów.

Najlepsze podsumowanie jego działań przedstawił kpiąco prawnik z Ontario Ryan O’Connor :

„Potrójnie zaszczepiony, nie chory, czuje się dobrze, testy na wirusa COVID są negatywne, wygodnie wycofuje się do domu na czas wielkiego protestu w Ottawie przeciwko jego polityce”

„Kanadyjscy kierowcy ciężarówek rządzą”- Elon Musk pisze z poparciem dla Konwoju Wolności

Około 50 000 ciężarówek w ramach protestu już niedługo wjedzie do Ottawy. Poparcie dla ich działań w społeczeństwie jest ogromne . Wczoraj pisałem o zebranych funduszach wspierających konwój dochodzących do 6 mln dolarów , dzisiaj suma się zwiększyła i dochodzi do 7 mln dolarów.

Pokażcie poparcie dla nich jeżeli widzicie informacje o Konwoju Wolności 2022, podawajcie dalej, rozpowszechniajcie. Nie jest potrzebna rewolucja wystarczy, że politycy zobaczą poparcie dla takich akcji jak konwój. Klasa polityczna to tchórze, którzy najbardziej boją się o swoje stołki.

’Nie wrócimy do domów dopóki wszyscy nie będziemy wolni.” – Konwój Wolności pod kanadyjskim Parlamentem

Relacje ze zdarzeń można obserwować na stronie Konwoju Wolności tutaj.  Nagrania pochodzą ze strony Freedom Convoy:

[videopress xlokaMVh] [videopress eOaMxydf]

Arkadiusz Niewolski

 

1 komentarz do “Premier Kanady ucieka, chowa się w domu bojąc się ponad 50 tys. ciężarówek !”

Odpowiedz