Przejdź do treści

Polityka COVID jest powtórką polityki nazistów! – pisze żydowska autorka D.Bederman.

Niedawno publikowaliśmy List otwarty ocalonych z holocaustu teraz urodzona w Kanadzie żydowska autorka Diane Bederman potępiła politykę dotyczącą pseudo pandemii mówiąc, że lekcje wyciągnięte z procesów norymberskich zostały zapomniane:

Czy porównywanie polityki Covid z polityką nazistowskich Niemiec jest antysemickie?

Autorka w bardzo emocjonalnym, ale konkretnym artykule na swoim blogu rozprawia się z nazistowską polityką dzisiejszych przywódców politycznych.

„zapomnieliśmy o lekcjach, które mieliśmy wyciągnąć z Procesów Norymberskich. Procesy, które były wynikiem nazistowskiej polityki, która doprowadziła do wytępienia 6 milionów Żydów, gejów oraz niepełnosprawnych umysłowo i fizycznie Niemców, ponieważ nie pasowały do ​​niemieckiego paradygmatu. Procesy ujawniły nadużywanie medycyny przez złych lekarzy, takich jak Mengele, co doprowadziło do Kodeksu Norymberskiego, zakazującego przymusowych środków medycznych, oraz Obrony Norymberskiej, która daje prawo i obowiązek odmowy wykonywania niemoralnych i nieetycznych poleceń; bez względu na to, kto wydaje rozkaz.”

.

 „Zapomnieliśmy. Czy ktoś dzisiaj wierzy, że Niemcy mieli jakiekolwiek pojęcie o wyniku ich posłuszeństwa? Że doprowadzi to do Zagłady? Po prostu wykonywali rozkazy,.. rezygnowali z jednej wolności po drugiej. Wszystko zaczęło się od ustaw norymberskich , ustawy o obywatelstwie Rzeszy i ustawy o ochronie niemieckiej krwi i honoru niemieckiego z 1935 r., która czyniła z Żydów kozły ofiarne; nie mieli być tolerowani.

Oto jesteśmy w 2022 roku i nasi przywódcy robią kozły ofiarne z nieszczepionych, obwiniając ich o kontynuację pandemii. Podobnie jak inni źli przywódcy, raczej dzielą niż jednoczą. Promują strach, a nie odwagę i siłę. Nastawiają jedną grupę przeciwko drugiej. Zignorowali lekcje, które mieliśmy wyciągnąć z II wojny światowej.”

Autorka wskazuje na wypowiedzi takich polityków jak premier Kanady, który powiedział :

 „Nie wierzą w naukę/postęp i bardzo często są mizoginami i rasistami. To prowadzi mnie jako lidera i  kraj do dokonania wyboru : czy tolerujemy tych ludzi ? „

Czy też prezydenta USA J. Bidena :

Patrzymy na zimę ciężkich chorób i śmierci dla nieszczepionych — dla nich samych, ich rodzin i szpitali, które wkrótce przygniotą. Ale jest też dobra wiadomość: jeśli jesteś zaszczepiony i dostajesz zastrzyk przypominający, jesteś chroniony przed ciężką chorobą i śmiercią”.

Podtekst – to wina nieszczepionych ; ci źli ludzie.”

Bergman zwraca uwagę czy tak często słyszane dzisiaj:

„Po prostu wypełniam rozkazy!” Czy to brzmi znajomo?

Tak Niemcy tez wykonywali tylko rozkazy . Praktycznie wszyscy zbrodniarze nazistowscy tak się bronili. Oni tylko wykonywali rozkazy.

„Osoba lub grupa mogą być przetrzymywana w placówce medycznej lub „innej, którą uznają za odpowiednią”.

Getto? Obóz internowania; jak te w Australii ?”

W podsumowaniu autorka stwierdza bardzo stanowczo:

„Potrzebujemy powtórki procesów norymberskich z Anthonym Faucim w loży więźniarskiej.

NIGDY NIE ZAPOMNIJ

Wygląda na to, że poprzednie procesy zostały zapomniane. A to jest antysemickie.”

Wymienieni zostali też lekarze nie łamiący przysięgi Hipokratesa i walczący z kłamstwem COVIDA, o elementarną PRAWDĘ:

dr Robert Malone.

dr McCullough

dr. Kulwinder Kaur

Wszyscy powinniśmy pamiętać, że ludzie deportowani do obozów koncentracyjnych też często nie zdawali sobie sprawy z tego co ich czeka, ponieważ nie mogło im się pomieścić w głowie, że to możliwe, że do takich strasznych rzeczy jest zdolna władza takiego kulturalnego narodu niemieckiego.

Uważajcie ponieważ prawda usuwana na bok i tak was dopadnie, a przebudzenie tak jak tych deportowanych może być straszne!

Niektórzy nie chcą widzieć faktów, tak jak ci co nie chcieli wierzyć raportowi naocznego świadka Holocaustu Rotmistrza Pileckiego, o którym do dzisiaj próbuje się wymazać pamięć.

Jak wielu ludzi nie chce przyjąć do wiadomości prawdy którą pokazują niektórzy lekarze?

Przykre i bardzo smutne jest że hierarchia watykańska, ale też diecezjalna stoi w awangardzie tych którzy ludzi popychają do tych eksperymentów medycznych godnych nie naukowców, a doktora Mengele .

Autorka zwraca też uwagę na powtarzający się z Holocaustu schemat donoszenia na sąsiadów,  przyjaciół itd….

No tak, bo przecież za dużo rodziny się spotkało i trzeba donieść….. OBŁĘD – wtedy też tak nieliczni mówili, ale większość była posłuszna i wysłała miliony na śmierć.

 


Arkadiusz Niewolski

Dane ze Szkocji pokazują, że podwójnie zaszczepieni częściej umierają z powodu COVID niż osoby nieszczepione

Odpowiedz