Przejdź do treści

Upadek – myślenie boli tak wielu…

Naukowcy twierdzą że od połowy lat siedemdziesiątych iloraz inteligencji ludzi zaczął spadać i to jest prawda. Rzeczywiście to widać. Jeżeli rozejrzymy się dookoła, to tak często wypowiadana przepowiednia spełniła się na naszych oczach:

Nie będą słyszeć ani widzieć.

Czasami się może zastanawialiście jak to będzie wyglądało, ale na pewno nie myśleliście że przyjdzie wam to oglądać na żywo. Oczywiście tylko nieliczni to dostrzegają. Problem spadku inteligencji, czy też tej przepowiedni dla wielu nie zostanie rozwiązany, ponieważ do nich już nic nie dociera. Ani naukowe dowody, ani duchowe rozważania.

Upadek wiary , odrzucenie Boga, było początkiem tego co nieuchronne – upadku ludzkości, czy też mówiąc językiem religijnym ohydy spustoszenia .

W życiu, trochę uogólniając, można określić kilka praw: Prawo Boskie, prawa przyrody, prawa naukowe i prawa człowieka.

Jeżeli złamie się jedno z trzech ostatnich praw, to równowaga zostaję zachwiana, ale budowla się nie rozpada. Wszystkie te prawa mają korzenie w prawie Boskim. Problem występuje wtedy kiedy złamiemy prawa Boskie. A to zostało zrobione. Budynek idzie w ruinę, wszystko łącznie z życiem ludzkim przestaje mieć jakąś wartość.  To tak jak z pieniędzmi. Dopóki miały pokrycie w złocie były coś warte, a teraz są tylko zwykłymi, nawet nie papierkami, tylko liczbami wirtualnymi, które rządzący drukują w miarę swoich potrzeb.

Prawa przyrody, nauki i człowieka dopóki miały oparcie w Bogu miały wartość, a teraz są tylko sloganami wykorzystywanymi przez ludzi do swoich przewrotnych planów.

 

Bóg wysłał w 1917 roku NMP aby wezwała do opamiętania, nawrócenia i pokuty, ponieważ gniew Boga jest wielki. Zwróćmy uwagę, że pierwsze objawienia zaczęły się zaraz po rewolucji lutowej w Rosji, a po zakończeniu wybuchła rewolucja październikowa. Komunizm rozpoczął swój morderczy marsz przez świat. Dlatego Matka Boga mówiła o konsekracji Rosji – ,chodziło o komunizm. Jednak nikt Jej nie posłuchał

Pan nasz Jezus Chrystus zarzucał faryzeuszom że brzemię wrzucają tylko na wiernych, a sami go unikają. Co się stało po Fatimie ? Wprowadzono nabożeństwo Pierwszych Sobót miesiąca o które prosiła Matka Boża oraz nacisk na odmawianie Różańca. To dotyczyło wiernych, a to co mieli sami zrobić tzn. konsekrować Rosję i ujawnić 3 tajemnicę fatimską przed 1960 rokiem, nie wypełnili.

Rodziły się w tym okresie dwa totalitarne systemy- komunizm i narodowy socjalizm. Radykalnie, antychrześcijańskie i zbrodnicze systemy, które swoje korzenie miały w socjalizmie. Tak na marginesie, polska sanacja też wywodzi się z socjalizmu i groteskowe jest poparcie dzisiejszej prawicy dla marszałka Piłsudskiego. Za jego czasów siedzieliby w obozie koncentracyjnym w Berezie Kartuskiej.

Jeremiasz mówił do Żydów o karach jakie ich spotkają, a oni nie widzieli i nie słyszeli, chociaż przepowiednie się spełniały. Odrzucili wolę Boga i los ich był straszny.

Matka Boga w Fatimie też mówiła co nas czeka. Przepowiedziała II Wojnę Światową, i opanowanie świata przez komunizm. Ludzie jednak odrzucili wolę Boga i ich los jest straszny. Nawet nie widzą że są wyniszczani. Skala ludobójstwa, która się zaczęła od rewolucji październikowej i nie kończy się do dzisiejszego dnia, jest przerażająca.

Ludzie są tak zaślepieni, że idą nawet szczepić swoje dzieci preparatami przynoszącymi wiele skutków ubocznych  a nawet śmierć.

Lekarze, naukowcy biją na alarm, że to zbrodnia, a oni tego nie widzą, ani nie słyszą. Nawet nie zauważają że nikt nie bierze odpowiedzialności za skutki uboczne. Żadna firma ubezpieczeniową nie ubezpiecza na powikłania poszczepienne. Traktują śmierć w ich wyniku jak samobójstwo – skutek na własne życzenie.

Jak można mówić do kogoś, że jest antyszczepionkowcem, jeśli to nie są szczepionki, i te informacje są dostępne.  Wystarczy tylko chcieć poszukać. Sami przeciwnicy tych preparatów, korzystają z danych i statystyk ogólnodostępnych, a ludzie tego nie chcą widzieć i sprawdzić. 

Znakomita większość poddała się tym zw. szczepieniom bez żadnego przymusu. Straszne jest to,  że ludzie kupując zwykły jogurt dla dziecka sprawdzają termin przydatności, albo czy nie zawiera złych składników, ale ciągną dzieci do wstrzyknięcia im czegoś, czego zawartości nie znają. Coś co powoduje masę skutków ubocznych i w sytuacji kiedy jest coraz więcej dowodów, że wręcz działają odwrotnie – osłabiają organizm w walce z wirusem przed którym mają chronić.

Ludziom się najwyraźniej wydaje, że może był sobie kiedyś Bóg, ale teraz Go nie ma i wszystko jest ok. Natomiast historia mówi coś innego.

Ludzkość stała się jedną wielką sektą, która nie ma argumentów na swoje tezy i ideologie. Jedynym „argumentem” są wyzwiska i agresja. Wystarczy że napiszesz albo pokażesz im tekst dotyczący faktów na temat tych preparatów, a  odpowiedź jest typu: Spie…. j antyszczepionkowcu. Złość i agresja. Czy to jest zachowanie myślącego człowieka?

Spójrzcie co się dzieje ze sportowcami po tych zastrzykach. Powstają długie listy poszkodowanych wyeliminowanych z zawodów z powodu kłopotów ze zdrowiem. Spójrzcie jakie parodie odbywają się z testami. Jednego dnia wynik testu pozytywny, wiec nie mogą wystąpić, następnego odwrotnie. 

Warto przeczytać: Lista sportowców światowej klasy, którzy zmarli lub doznali poważnych obrażeń po szczepieniu przeciwko COVID-19 

Sam wynalazca testu mówi, że nie jest wiarygodny do takich badań i nie powinien być stosowany. Ale to nikogo nie interesuje. Psychoza postępuje, bo wszyscy polegają na czyichś opiniach, zamiast się zatrzymać i pomyśleć.

W tym zbiorowym obłędzie podążają do masowego samobójstwa.  Jak w sekcie która w końcu doprowadzi do samobójstwa jej członków.  Choć nikt im nie trzyma pistoletu przy głowie.

 

Firma produkujące te cudowne eliksiry staje się wyrocznią w sprawach pseudo pandemii.

Czy kiedykolwiek ktoś by słuchał kryminalisty i to recydywisty? Normalnie myślący człowiek jeszcze by się oburzył na takie sugestie. Natomiast jeśli ta firma zapłaciła już miliony kar za swoje oszustwa farmaceutyczne, to kogo tak naprawdę słuchacie? I jeszcze krzyczycie na tych którzy poddają w wątpliwość wasze przekonania. Tak „przekonania” bo wiedzy żadnej nie macie, bo nie chcecie mieć. Wolicie się karmić iluzją. Jak w sekcie. Ktoś kto odwołuje się do zdrowego rozsądku żeby ratować wasze zdrowie, a nawet życie jest wyzywany jak najgorszy wróg.

 

Czy zastanawialiście się kiedykolwiek dlaczego wszystkie tzw. globalistyczne organizacje, w tym masoneria, na celu ma zniszczenie chrześcijaństwa? Tak, chrześcijaństwa w tym potocznym pojęciu, nie tylko katolików, ale i protestantów. Oni się jeszcze nie zorientowali że stali się narzędziem – zinfiltrowani przez masonerię aby zniszczyć Kościół Katolicki- a teraz jako chrześcijanie są mordowani. Oni tego nie widzą. Zastanawialiście się dlaczego tak jest?

Tylko Duch Św. pozwala ci odróżnić dobro od zła. Bez tego jesteś ślepcem. Bez oddania się Bogu jesteś ślepy. Dlatego powstały różne sekty zwane „odnowami w Duchu Świętym”, gdzie ludzie nazywają jakiś bełkot, który można zrozumieć tylko w piekle, „mową językami”, a rzucanie się i wicie po posadzce „dolewką ducha”, zapominając dodać że piekielnego. Wszystko po to, aby wypaczyć obraz prawdziwego Boga.

 

Wszystkie zbrodnicze totalitarne systemy niszczyły Kościół. Dlatego Matka Boża w Fatimie przed tym ostrzegała i poleciła poświęcić Rosję. Po to aby odwrócić zalew komunistycznych ideologii. Czy to nie jest widoczne? Jest. Tylko trzeba chcieć zobaczyć.

Uważacie masonów za wyznawców szatana, ale nie przeszkadza wam już to, że loże masońskie chwaliły i chwalą wszystkich posoborowych papieży. Nic wam to nie daje do myślenia . Żyjecie sobie w swoim zakłamanym świecie i każdego kto myśli inaczej i próbuje wam pomóc traktujecie jak wroga, którego należy zniszczyć.

Ewolucja komunizmu w stronę liberalizmu, globalizmu odbywała się równolegle z ewolucją kapitalizmu w tym samym kierunku i teraz nastąpiło spotkanie skutkujące jak zawsze ludobójstwem. A wszystko to było możliwe po zniszczeniu Kościoła.

Wszystko nabrało tępa po zerwaniu przymierza z Bogiem i podpisaniu paktu z diabłem na Soborze Watykańskim II.

Kurs komunizmu i tzw. demokracji przestały być kolizyjne, są zbieżne i dążące do połączenia. Oczywiście już dużo wcześniej nad tym pracowano. Przykładem jest zdrada polskiego episkopatu i podpisanie układu z komunistami w 1950 roku ,( 1950 – pakt z diabłem ) czy też tajne rozmowy z komunistami prowadzone za plecami Piusa XII, miedzy innymi przez przyszłego papieża Pawła VI.

Ryba psuje się od głowy. Teraz się tylko patrzycie i gorszycie i wyzywacie na Kościół,  bo pedofilia, obłuda, fałsz, kasa, przekręty, afery itp. Tylko że to co widzicie to już nie jest Kościół katolicki. I tam się już nic nie zmieni.

Nie da się naprawić synagogi szatana. Naród wybrany odszedł od Boga i stał się nierządnicą. Tak samo jak nie naprawicie systemów politycznych i skorumpowanych polityków wykonujących ślepo rozkazy.

Rewolucja październikowa była finansowana przez te same środowiska, co dzisiejszy globalizm, pandemia, walka z ociepleniem klimatu, aborcją itd.. Zawsze oznaczało to tylko śmierć zwykłych ludzi.

Ludzie jednak mówią, że to teorie spiskowe, lub jeśli coś dotyczy Kościoła, to tych którzy bronią Ewangelii i prawdziwej nauki katolickiej nazwa się schizmatykami i po sprawie.

Teoriami spiskowymi to może były kiedyś, teraz te podejrzenia i hipotezy stały się rzeczywistością. Wszystko jest jawne, wystarczy odrobina dobrej woli i znajdziecie wszystkie informacje, nikt za bardzo już nic nie ukrywa. Bo po co jaki i tak ludzie nie myślą,  nie widzą i nie słyszą.

Możesz łamać wszystkie przykazania Boże, kłamać, oszukiwać być zamieszanym w afery pedofilskie, ukrywać i chronić drapieżników seksualnych, sodomitów i raczej nic ci nie grozi w dzisiejszym „kościele”. Jednak obrona tradycyjnych wartości jest surowo zakazana i kara cię nie minie.

Większość tego jednak nie dostrzega, bo zbyt głęboko zakopali Ducha Św. Ich dusze są tak brudne, że nie odbijają światła .

Kłamstwo uznają za prawdę, a prawdę za kłamstwo.

Wszystkie te rzeczy można by przypisać kłamliwej propagandzie prowadzonej przez media, czy też nakazom rządzących, lecz prawda leży gdzie indziej. Odrzucając Boga ludzie zanurzyli się w przekonaniu, że oni są najważniejsi i nie muszą nawet myśleć, ponieważ świat musi o nich dbać. Pogrążyli się w lenistwie umysłowym i reagują tylko na jakieś ogłupiające hasła czy filmiki w Internecie.

W korycie jest jedzenie, w telewizji masę błota i brudu, a to że klatka coraz mniejsza i pojedyncza to już nikomu nie przeszkadza. Wszędzie wokół znieważają Krzyż i wiarę – to nic ponieważ jesteś taki tolerancyjny, że najważniejsza jest gloryfikacja islamu, hinduizmu, masonerii ……

Odrzucany jest Bóg ponieważ on zsyła cierpienie – Bo każe myśleć, a myślenie tak bardzo boli wielu, bardzo wielu ludzi……

 


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz