Przejdź do treści

Podczas gdy Franciszek martwi się o uchodźców, my wspomóżmy chrześcijan których muzułmanie prześladują!

Bergoglio występuje ciągle z poparciem dla islamskiego najazdu na Europę, wykazując tym samym uniżoną służalczość dla globalistów, czyli najbogatszych tego świata, a chrześcijanie są mordowani i prześladowani na całym świecie.

Franciszek w swoim pokazowym miłosierdziu zabiera uchodźców islamskich z Cypru.

Pytanie brzmi :

Dlaczego nie pojedzie do Nigerii ratować chrześcijan?

Co z Afganistanem, w którym jego przyjaciel Biden zostawił chrześcijan na śmierć? Co z wieloma innymi miejscami?

Prezydent USA J,Biden skazuje na śmierć afgańskich chrześcijan !!!

Nie powinieneś być zdziwiony, po prostu jest konsekwentny w swoim działaniu niszczenia resztek wiary chrześcijańskiej. Zawsze staje w obronie wszystkich tych, którzy są zagorzałymi wrogami Pana naszego Jezusa Chrystusa. Nie obchodzi go los chrześcijan.

Prezydent Tureckiej Republiki Cypru Południowego wyraził swój ból, ponieważ Franciszek nie odwiedził islamskiej części wyspy podczas dopiero co zakończonej pielgrzymki. Dlaczego jest on zainteresowany wizytą przedstawiciela innej religii? Odpowiedź jest prosta. Bergoglio jadąc do krajów niechrześcijańskich umacnia mieszkańców w herezji. Całkiem odwrotnie niż w krajach tradycyjnie chrześcijańskich gdzie sieje zamęt i zniszczenie prawdziwej wiary i wartości chrześcijańskich.

My jednak musimy bronić swoich braci, nie patrząc na odstępczy Watykan z jego modernistycznymi kłamcami :

Chrześcijanie w Afganistanie stoją w obliczu ekstremalnej zimy, ponieważ ciągłe zagrożenie atakami Talibów jest potęgowane przez niskie temperatury i niedobory żywności. 

„Vulnerable People Project” Jasona Jonesa pracuje nad zapewnieniem afgańskim rodzinom kryjówek, żywności, węgla i drewna, jeśli organizacja charytatywna zbierze pilnie potrzebne fundusze.

250 dolarów zapewni pięcioosobowej rodzinie jedzenie i ogrzewanie na zimę, podczas gdy 2000 dolarów zapewni schronienie dla wielu rodzin na miesiąc.

Jason Jones powiedział, że jego organizacja została przytłoczona prośbami o pomoc od afgańskich chrześcijan zagrożonych przez talibów, po tym jak wielu innych ewakuowało z kraju.

„Stworzyliśmy system dostarczania żywności, drewna, węgla i propanu dla ludzi, ponieważ robi się bardzo zimno”, powiedział Jones w EWTN w weekend. „Mamy chrześcijan w kryjówkach w całym Afganistanie i robi się bardzo zimno. Więc to stało się teraz dla nas dużym wyzwaniem.”

„ONZ przewidziała, że ​​w tym roku w Afganistanie ponad milion ludzi umrze z głodu” – powiedział. „I dzięki Bożej łasce tak wiele z tych wspólnot chrześcijańskich jest teraz z nami połączonych, a więc spoczywa na nas wielki ciężar upewnienia się, że mają pożywienie, mają ciepło i dach nad głową”.

„W tej chwili jest im bardzo zimno, teraz są bardzo głodni, i teraz boją się o swoje życie” – dodał. 

Mustafa Assady, dyrektor VPP, mówi, że niektórzy ludzie są tak zdesperowani, że sprzedali własne dzieci, aby uniknąć głodu.

„Ludzie desperacko potrzebują jedzenia, a kiedy mają wiele dzieci, chcą mieć pewność, że nakarmią przynajmniej część z nich, i myślą, że sprzedając je, zagwarantują jedzenie temu dziecku, a także pozostałym członkom rodziny” – powiedział Assady.

Zarówno Jones, jak i Assady poprosili również ludzi o modlitwę za tych chrześcijan pozostawionych w Afganistanie.

 
Tak, nadeszły takie czasy że stolica apostolska nie broni już swoich wyznawców tylko ich morderców.
Bóg jest sprawiedliwy i moderniści  niedługo się o tym przekonają!
 
 

Arkadiusz Niewolski

Żródło: https://www.lifefunder.com/afghanwinter

 

Odpowiedz