Przejdź do treści

Kolejny kraj wycofuje preparaty Moderny, a Watykan je promuje!

Jeżeli ktoś by się zastanawiał dlaczego i po co na spotkanie modlitewne w Rzymie zaproszono prezesa Moderny to odpowiedz jest bardzo prosta :  Islandia dołączyła do Danii, Norwegii, Szwecji i Finlandii i zakazała używać szczepionek tej firmy.

„W ostatnich dniach pojawiły się dane z krajów skandynawskich na temat zwiększonej zachorowalności na zapalenie mięśnia sercowego i zapalenie osierdzia po szczepieniu szczepionką Moderna” – czytamy w oświadczeniu.  (Żródło)

O innych tragicznych, masowo występujących skutkach szczepień, na podstawie oficjalnych danych pisaliśmy kilka dni temu tutaj. 

Watykan w imię miłości postanowił wesprzeć atakowaną firmę. Wierni wspierający dzisiejszy kościół modernistyczny bez większego sprzeciwu przyjmują bluźnierstwa i herezje które popełnia hierarchia,  więc widząc człowieka Moderny na takim spotkaniu będą jednak ufali firmie. A że trochę ich więcej umrze to przecież w imię miłości w pojęciu globalistów więcej miejsca zostanie dla bliźnich..

Czyż to nie jest pomysł Hitlera o przestrzeni życiowej tylko wprowadzany tylnymi drzwiami?  A może teraz już frontowymi. On tez mordował dla dobra swojego narodu.

Hasło „więcej szczepień” lansowane przez Borgoglio jest odpowiedzią na coraz większe protesty związane z przymusem. Southwest Airlines anulowały prawie 2000 lotów w weekend, w związku z doniesieniami o protestach pilotów przeciwko przymusowym szczepieniom. (Żródło

 

Ciekawą sprawą jest, że od kiedy Watykan przestał mówić o Bogu, a zaczął posługiwać się masońskim hasłem wolność, równość i braterstwo ludzkie, staje ciągle nie po stronie wiernych, ale po przeciwnej. No chyba że obrona dotyczy niechrześcijan… co niestety efekt ma ten sam.

Biden i Bergoglio – co ich łączy?

 

Jako podsumowanie przytoczę słowa arcybiskupa Vigano:

„Wojna między światłem a ciemnością, między dobrem a złem. Musimy uznać, że jeśli doszliśmy do tego punktu, zawdzięczamy to w dużej mierze naszej niewierności, umożliwieniu innym decydowania za Boga, co jest słuszne, a co nie, dopuszczeniu, aby w imię tolerancji pozwono na naruszenie naturalnych prawo i degeneracji moralności chrześcijańskiej, mordowanie dzieci w łonie matki, zabijanie chorych i starszych, korupcja dzieci i młodzieży.” 

 

Ten pociąg pędzi w otchłań. Najwyższy czas się obudzić, nawrócić i pokutować, odrzucając tych którzy zdradzili naszego Pana Jezusa Chrystusa.

Depopulacja przyśpiesza! – aborcja, eutanazja, samobójstwa a teraz jeszcze ”preparaty”


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz