Przejdź do treści

Franciszek nie ustaje w swoich bluźnierstwach i kłamstwach!

Zdjęcie: Franciszek i Nancy Pelosi w Watykanie 9 października

7 pażdziernika 2021r. w rocznice bitwy pod Lepanto (1571) upamiętniającej zwycięstwo Ligi Świętej (sojuszu katolickiego) nad flotą Imperium Osmańskiego The Remnant publikuje tekst TRADITIONIS CUSTODES: oddzielanie faktów od fikcji   obnażający kolejne kłamstwa Bergoglio dotyczące jego haniebnego i drastycznego ataku na Mszę Trydencką. Według papieża Franciszka konsultacja biskupów odegrała fundamentalną rolę w jego decyzji o poważnym ograniczeniu tradycyjnej Mszy. Diane Montagna udowadnia, że to nie tylko kłamstwo ale do tego zaplanowane. 

Kluczową kwestią jest to, że przesłanki i konkluzje Traditionis Custodes nie są takie same, jak te przedstawione w szczegółowym, głównym raporcie opracowanym przez Kongregację Doktryny Wiary. Jak powiedziało jedno ze źródeł: „To, czym naprawdę są zainteresowani, to odwołanie starej Mszy, ponieważ jej nienawidzą”.

Dlaczego nienawidzą, to już wszyscy chyba wiemy. Szatan jest ich duchowym przywódcą, a on będzie zwalczał Ofiarę składaną Bogu zawsze i wszędzie. Zachęcam do zapoznania się z całym tekstem .

Niestety Franciszek w swoim pędzie w przepaść jest niezmordowany. Jego ulubionym zajęciem są spotkania międzyreligijne wzorowane na zorganizowanym przez Jana Pawła II w 1986 w Asyżu skandalicznym pokazie bałwochwalstwa i łamania pierwszego przykazania Bożego. 

Kim tym razem otoczył się Bergoglio podczas 35. Spotkania Dialogu i Modlitwy o Pokój odbywającego się w Rzymie?

Znakiem tego spotkania była flaga tęczowa nawiązująca do  LGTB i biały gołąb pokoju, a więc towarzystwo takie jak zawsze : muzułmanie, Żydzi, protestanci, zwolennicy aborcji,

proaborcyjne Jeffrey Sachs, arcybiskup Justin Welby z Kościoła anglikańskiego; Aloysius John, sekretarz Caritas International związanego z aborcją  ; Ahmad Al-Tayyeb , wielki imam Al-Azhar, Pinkhas Goldschmidt, przewodniczący Konferencji Rabinów Europejskich., kanclerz Niemiec Angela Merkel; premier Włoch Mario Draghi; Szejk Nahyan bin Mubarak Al Nahyan , minister ds. tolerancji i współistnienia w Zjednoczonych Emiratach Arabskich . Patriarcha Ekumeniczny Bartłomiej Konstantynopola; kardynał José Tolentino Mendonça i kardynał Matteo Zuppi z Bolonii; Kataoka Keishu, główny oficer do spraw europejskich biura buddyzmu Sōtō Zen w Europie; oraz Noubar Afuyen, prezes Moderny.

Całe te towarzystwo tylko potwierdza to o czym pisałem w:

Franciszek w służbie globalistów!

Tak w rocznice pięknego zwycięstwa katolików nad siłami zła apostata argentyński pokazuje coś , co zostało opisane przez Michaela Hichborna z Instytutu Lepanto jako:

inna forma bałwochwalstwa w formie ludzkiego braterstwa bez Chrystusa”. 

Przesłanie główne wygłoszone na końcu brzmiało tak jak zawsze – masońsko komunistyczny bełkot:

„Mniej broni i więcej żywności, mniej hipokryzji i więcej przejrzystości, więcej szczepionek rozprowadzanych sprawiedliwie i mniej broni sprzedawanych bez rozróżnienia”

i może biorąc pod uwagę że dwa lata temu w tym samym miejscu składano pokłony pachamamie nie warto byłoby wspominać tego kolejnego aktu herezji dokonanego przez modernistów watykańskich, gdyby nie obecność Noubar Afuyen, prezes Moderny i słowa wypowiedziane przez Franciszka:

więcej szczepionek

Mamy tu do czynienia z tak zwanym lokowaniem produktu,  o czym powinno się oglądających i słuchających informować. Można przypuszczać że jakieś pieniądze też za tym stoją. Co za różnica czy od komunistów chińskich, czy firm farmaceutycznych?

Watykan bierze pieniądze za milczenie?!

Te ekumeniczne bluźnierstwa odbyły się 6-7 października a Franciszek najwyraźniej uważa dzień bez zdrady naszego Pana Jezusa Chrystusa za stracony i już 9 października z uśmiechem i przyjacielskim uściskiem  wita się z proaborcyjną Nancy Pelosi …

Jedno jest pewne szatan widząc to wszystko pęka ze śmiechu! Zwłaszcza słysząc nawoływania do fałszywie pojętego posłuszeństwa .


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz