Przejdź do treści

Prezydent USA J,Biden skazuje na śmierć afgańskich chrześcijan !!!

Prezydent USA Biden i Departament Stanu robią wszystko aby przeszkodzić w ewakuacji chrześcijan z Kabulu. Tym ludziom nie tylko grozi śmierć, ale spalenie żywcem, jednak administracji amerykańskiej to nie przeszkadza. Posunęła się ona nawet do tego, że nie wpuścili na lotnisko Brytyjczyków z ich afgańskimi towarzyszami chociaż mieli oni odlecieć prywatnym transportem i to do UK,  więc nie zagrażało to w niczym USA .

Konserwatywny komentator radiowy i telewizyjny Glenn Beck który szybko zebrał 30 milionów dolarów na czarter samolotów do transportu lotniczego chrześcijan, a więc chcąc między innymi posprzątać bałagan po Bidenie powiedział w wywiadzie :

„Departament Stanu blokował nas na każdym kroku” Departament Stanu i Biały Dom były największym problemem. Wszyscy inni pracowali razem, odkładając na bok różnice i starając się zapewnić tym ludziom bezpieczeństwo”.

Biden Biały Dom i Departament Stanu blokują ratowanie chrześcijan z Afganistanu

 

Swoją pomoc zadeklarowały nawet państwa islamskie, jednak Departament Stanu USA postanowił ich skazać na śmierć wychodząc chyba z założenia takiego samego jak talibowie – dobry chrześcijanin to martwy chrześcijanin. 
Glenn Beck powiedział też, że po tym jak Macedonia zadeklarowała chęć przyjęcia chrześcijan, jej ambasador został wezwany do Departamentu Stanu gdzie usłyszał, że Macedonia ma nie przyjąć nikogo z tych ludzi.

Przypomnijmy że Biden który narobił tego zamieszania, ponieważ zajmuje się tylko szczepieniami, propagowaniem aborcji i wszelkich zboczeń jest przyjacielem rezydenta watykańskiego Franciszka, który w kampanii wyborczej wspomagał go jak mógł, dyscyplinując nawet księży którzy mieli inne zdanie.

Tak, Franciszek piętnował prezydenta Trumpa za mur na granicy z Meksykiem, wzywa zawsze do przyjmowania uchodźców oczywiście tylko islamskich. O mordowanych chrześcijanach raczej nie wspomina; nie pasują oni do masońskiej wizji świata z jednym rządem i jedną religią.

Jeszcze tylko tak dla przypomnienia; Biden deklaruje się jako katolik i ma pełne wsparcie administracji amerykańskiego Kościoła.

 


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz