Przejdź do treści

Watykan: W powietrzu wisi nowe konklawe!

23 sierpnia Antonio Socci na swoim blogu stwierdził że szykuje się nowe konklawe. Informację tą podaje też Rorate Caeli , a jak już nie raz się przekonaliśmy, mają oni nadzwyczaj sprawdzone wieści z centrum modernistycznego Watykanu. Możemy się więc spodziewać, że cyrk z emerytowanym papieżem będzie trwał jeszcze długo. Być może będziemy patrzyli na trzech papieży , dwóch emerytowanych i jednego pełniącego funkcje. Diabeł patrząc na to pęka ze śmiechu, ale przecież oni nie wierzą ani w szatana , ani w Boga, tylko w człowieka i matkę ziemię, a więc im to nie przeszkadza.

Oficjalnie mówi się o złym stanie zdrowia Franciszka, a nieoficjalnie o narastających konfliktach wewnątrz modernistycznego kościoła. Takie ostre tarcia występują w każdej rewolucji, a tutaj obserwujemy masońską rewolucję w Kościele. Bergoglio narobił takiego spustoszenia wśród wiernych, że już tylko całkowicie zaślepieni fanatyczni moderniści mogą wierzyć że reprezentuje on prawdziwy Kościół Katolicki. Wiele razy o tym pisaliśmy np :

Oddaje owce wilkom – Watykan odnowi porozumienie z Chinami

Franciszek mianuje nowych kardynałów (wzmacnia lawendową mafię)

Przykazania nie są „absolutne” stwierdził Franciszek- Nauka potępiona przez Kościół: „Niech będzie przeklęty”

 

Trochę złowieszczo brzmią słowa Christophera Bellitto, historyka papieskiego z Kean University w Union w stanie New Jersey:

„Nie wyobrażam sobie, by Franciszek zrezygnował, gdy Benedykt jeszcze żyje”

Benedykt XVI jeden z ojców założycieli dzisiejszego modernistycznego tworu , który bezprawnie używa nazwy Kościół Katolicki chyba sam wie, czy ma się bać swoich przyjaciół rewolucjonistów. Na pewno jednak zna historię i wie, że rewolucja pożera własne dzieci; np. Robespierra też ścięli……

Cóż można dodać?  Tak jak pisałem cyrk trwa dalej i nic dobrego się nie stanie , ponieważ szatan zamienił Watykan w swoją synagogę. Bóg dał nam wolną wolę po to, żebyśmy mogli sami wybierać, więc wybór należy do każdego z nas. Podejmując decyzję musimy się kierować słowami naszego Pana Jezusa Chrystusa :

Niech wasza mowa będzie: Tak, tak; nie, nie. A co nadto jest, od złego pochodzi

ponieważ hasłami modernistów: wolność , równość i braterstwo , jest wybrukowane piekło i zapełnione cmentarze .

 


Arkadiusz Niewolski

 

Odpowiedz