Przejdź do treści

Umowa Watykanu z Chinami jest całkowicie godna pogardy…

„Ta umowa Watykanu z Chinami jest całkowicie godna pogardy… dlaczego Watykan nic nie mówi? Coś jest poważnie nie tak w Rzymie. Nadszedł czas, aby wszyscy katolicy to wykrzyknęli”
Te słowa wypowiedział Ks. David Palmer, ksiądz katolicki i ta krytyka nie jest odosobniona. Katolicy chińscy, tak jak kardynał Zen mówią wprost o zdradzie. Bergoglio nie przejmuje się krytyką; sam jest komunistą, a więc zdradę ma we krwi.
FRATELLI TUTTI – Manifest komunistyczno-masoński
Zdradził wiernych pozbawiając ich sakramentów, stając w ramie w ramie z globalistami podczas pandemii. Zdradził usprawiedliwiając a nawet namawiając do przyjmowania preparatów wyprodukowanych z zamordowanych nienarodzonych. Takie rzeczy można by wyliczać bez końca .
Czy jednak on naprawdę kogoś zdradził ?
Spójrzmy na to obiektywnie . Watykan ogłasza że nowy biskup – piąty od podpisania tymczasowego porozumienia między Stolicą Apostolską a Chińską Republiką Ludową w sprawie nominacji biskupów – został konsekrowany w środę 28 lipca w Chinach. W tym samym dniu serwis AsiaNews poinformował, że ks. Joseph Liu z diecezji Mindong został aresztowany we wtorek za odmowę przyłączenia się do  kościoła zarządzanego przez rząd i popieranego przez Watykan formalnie znanego jako Chińskie Patriotyczne Stowarzyszenie Katolickie (CPCA). Księdza przez 10 godzin torturowano i zmuszono do podpisania dokumentu, że przyłącza się do komunistycznego kościoła.
Oddaje owce wilkom – Watykan odnowi porozumienie z Chinami
Zdrada występuje wtedy jak coś jest zrobione potajemnie , bez wiedzy zdradzonego. Franciszek wszystko , lub prawie wszystko robi i mówi oficjalnie. Głosi inną Ewangelię, zakazuje składania Ofiary Bogu , promuje wszystkie zboczenia itp. Tylko ślepy i głuchy tego może nie dostrzegać. On reprezentuje nie Kościół Katolicki tylko ściek wszystkich herezji modernizm .
Wszyscy którzy idą za odstępcą nie mogą twierdzić że on ich zdradził . Wina spada również na nich .
Wina zdrady Pana naszego Jezusa Chrystusa. Apostoł Narodów określa to krótko :
Każdy kto głosi inną Ewangelie , nawet anioł z nieba niech będzie przeklęty.


Arkadiusz Niewolski

Odpowiedz