Przejdź do treści

Watykan opublikował materiały propagandowe w sprawie szczepień

Watykan wydał niedawno nową dyrektywę w sprawie „moralnej odpowiedzialności za szczepienia” Jest to zestaw szkoleniowy dla kapłanów. Jak napisano przeznaczony „do wspierania proboszczów i personelu w biurach diecezjalnych oraz placówkach służby zdrowia i pomocy społecznej”

Sam zestaw w postaci pdf znajduje się tutaj w języku angielskim i został ogłoszony na stronie internetowej Dykasterii ds. Integralnego Rozwoju Człowieka.

Zrzut ekranu strony internetowej watykańskiej dykasterii

Propaganda zaczyna się już od zdjęcia, a w samym komunikacie celowo zastosowano chwyty sentymentalno masońskie Franciszka o „drodze światła i miłości”, bez zaznaczenia najważniejszego czyli miłości do Pana Boga.

Czytamy że:

„W czasach koronawirusa i „wielkich ludzkich i społeczno-ekonomicznych wirusów” Kościół jest wezwany do pójścia z innymi w „drogę uzdrowienia”, przynosząc „światło pośród ciemności, […] uzdrowienie i zbawienie pośród choroby i śmierci, […]”(Papież Franciszek, Audiencja generalna, 30 września 2020).”

Jak piszą dalej można tam znaleźć „informacje o szczepionce (…) dla różnych grup odbiorców, zasoby wspierające przygotowanie homilii, odpowiednie cytaty Papieża Franciszka, linki do przydatnych informacji oraz krótkie wiadomości do stron internetowych, biuletynów parafialnych lub innych mediów. Przewodnik dla rodzin po koronawirusie (…) ma pomóc lokalnym społecznościom i przeciwdziałać dezinformacji.”

Nawet nie trzeba się domyślać co autorzy uznają za „dezinformacje”. Wszystkie głosy krytyczne na temat szczepień, pytania i wątpliwości odnośnie coraz częściej ujawnianych ich tragicznych skutkach .

Nie na darmo na niedawnej (trwającej od 7 – 9 maja) konferencji watykańskiej pt. „Łączcie się, aby zapobiegać i łączcie się, aby leczyć” zdominowanej przez tzw pandemię i szczepionki córka prezydenta Billa Clintona, Chelsea Clinton nawoływała do globalnego ograniczania w mediach społecznościowych krytycznych treści dotyczących szczepionek.

Warto wspomnieć że oprócz pani Clinton, wśród prelegentów na konferencji watykańskiej pojawiły się takie osobistości jak prezesi firm Pfizer i Moderna, z których ta pierwsza produkuje pigułki aborcyjne; dyrektor Narodowego Instytutu Zdrowia (NIH) Francis Collins, zwolennik wykorzystania tkanki płodowej w projektach badawczych; szef Google Health, David Feinberg; działaczka na rzecz ochrony przyrody Jane Goodall, która wspiera kontrolę populacji; głosiciel New Age Deepak Chopra, Starszy Mormon William K. Jackson; dyrektor wykonawczy Brytyjskiej Rady Uczonych i Imamów, Shaykh Dr. Asim Yusuf; modelka proaborcyjna Cindy Crawford, oraz oczywiście przedstawicielka ONZ. No i dwóch kapłanów (na ponad stu zaproszonych mówców)…

Nie trzeba chyba dodawać z grono z pewnością miało podobne zdanie.

Ale co jeszcze można wyczytać w propagandowym dokumencie – instrukcji?

Cytujemy:

„Szczepienie, dzięki rygorystycznie przetestowanym szczepionkom, jest bezpieczne, a skutki uboczne szczepionki są zwykle niewielkie i przejściowe, takie jak ból ramienia lub łagodna gorączka.

Korzyści ze szczepień znacznie przewyższają ryzyko, a bez szczepionek doszłoby do znacznie większej liczby chorób i zgonów

Aby być chronionym, musisz zdobyć jedną z autoryzowanych szczepionek COVID-19 i nadal ćwiczyć dystans fizyczny i środki higieny.
W dzisiejszym świecie choroby zakaźne mogą z łatwością przekraczać granice i zarazić każdego, kto nie jest chroniony. Oznacza to, że nikt nie jest bezpieczny, dopóki wszyscy nie będą bezpieczni podczas pandemii.”

Odnośnie problemów moralnych nie tylko ze sposobem pozyskiwania szczepionek, ale i ich skutkach dla zdrowia i życia , informacji nie znajdziemy żadnych.
Problem w Watykanie nie istnieje , bo ma nie istnieć. Wszystkie głosy rozsądku i prawdy będą i już są zwalczane. Jak w sekcie – Czytaj to, a tamtego ci nie wolno… I nie myśl!

Pomoc dla wszystkich „gorliwych” kapłanów zaiste bezcenna…

Nie ma się też czemu dziwić. Tak ma wyglądać Nowy Porządek Świata pod patronatem Franciszka i Rothschildów.


Agnieszka Szaroleta

Odpowiedz