Przejdź do treści

Szczepionkowa zbrodnia !

Biolog Pamela Acker 19 lutego na konferencji internetowej zorganizowanej przez LifeSiteNews pwiedziała, że linie komórkowe pochodzące od dzieci po aborcji wykorzystywane do produkcji lub testowania różnych szczepionek, w tym szeregu szczepionek przeciw COVID,  pochodziły od dzieci, które zostały poddane aborcji i żywe zgodnie z ogólną praktyką przedstawioną w literaturze medycznej,  zostały umieszczona w lodówce, gdzie czekały do 24 godzin na rozczłonkowanie i pobranie materiałów do badań.

„Musieli utrzymywać sterylne środowisko, aby tkanka nie była zanieczyszczona  obcymi czynnikami, bakteriami, wirusami itp Niemowlęta – a w niektórych przypadkach również macicę – wyjmowano z kobiety i bez przebijania worka owodniowego umieszczano bezpośrednio w lodówce.

Więc te dzieci zostały dosłownie umieszczone w lodówce żywe. I to jest właśnie w literaturze naukowej ”

Wiele linii komórek płodowych z aborcji  używane w obecnie licencjonowanych szczepionkach to kulminacja serii eksperymentów obejmujących wielokrotne aborcje” – powiedziała i wymieniła następujące przykłady:

  • Linia komórkowa WI-38 (stosowany w szczepionkach MMR i półpasiec) pochodziła z 32 aborcji  Inne linie komórkowe, które wyszły z Instytutu Wistar to WI-26 (z 20 aborcji ) i WI-44  (z 38 aborcji ).
  • Linia MRC-5 (stosowana w szczepionkach przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A, odrze i półpaścu) wymagała do rozwoju 5 aborcji.
  • WALVAX2, najnowsza  linia komórkowa płodu, pochodzi z 9 aborcji
  • RA273, stosowany w różyczce, pochodzi z 27 aborcji Matki zarażone wirusem różyczki w czasie ciąży były zachęcane do dokonania aborcji. Następnie wykonano czterdzieści kolejnych aborcji do dalszych badań.

Wszystko jest dokładnie opisane przez Lifesite :

Babies were aborted alive, placed in fridge to harvest cell lines used in some vaccines: researcher

Vaccine expert answers critics, exposes horrific nature of abortion-tainted vaccine research

Widać wyraźnie, że oprawcy z niemieckich obozów koncentracyjnych mają godnych następców. Pozostawiam to bez dalszych komentarzy, dodam tylko i przypomnę. że aborcja to taka łagodna nazwa na mordowanie dzieci.

Firma która zarabia miliony na jej propagowaniu i wykonywaniu Planned Parenthood  zabiła co najmniej 354 871 dzieci w roku 2019-2020, otrzymując ponad 618 milionów dolarów z pieniędzy podatników.

Planned Parenthood killed at least 354,871 babies, according to its new report

Taka jest prawda. Przemysł aborcyjny zarabia miliony na mordowaniu niemowląt i nazywa to wolnością, wolnym wyborem. Większość w to wierzy, lub udaje że wierzy chcąc uspokoić sumienia.

 


Arkadiusz Niewolski

ABORCJA

Odpowiedz