Przejdź do treści

Nowy Porządek Świata – szczepionki itp.

Nowy Porządek Świata to określenie które od wielu lat docierało do nas i kojarzyło się z czymś odległym, może nawet nierealnym. Mało kto zdawał sobie sprawę że ta ideologia to nic innego jak międzynarodowy komunizm w najgorszym wydaniu. Tak, w najgorszym ponieważ niszczącym naszą psychikę , atakującym nasz umysł, pojęcie moralności i umiejętność odróżniania dobra od zła. Pisałem o tym TUTAJ , że przyzwolenie społeczne na wszystko co dzisiaj obserwujemy jest możliwe tylko dzięki zniszczeniu chrześcijaństwa i zamknięciu się ludzi na Boga.

Czym charakteryzują się współczesne społeczeństwa?

Brakiem logicznego myślenia i wyciąganiem nieprawidłowych wniosków z informacji które do ludzi docierają. Karmieni bezustanną propagandą kłamstw i fałszu  na początku nie potrafią się w tym odnaleźć, a na późniejszym etapie stają się fanatykami tej lewackiej ideologii, chociaż często jako jednostki nie zgadzają się z jej założeniami. To widać na przykładzie aborcji. Ludzie uczestniczą w jakiś działaniach grupowych mających na celu liberalizacje i pozwolenie na zabijanie nienarodzonych nawet do ostatniego dnia ciąży, a w rozmowach indywidualnych twierdzą, że nigdy nie usunęliby ciąży. Ten irracjonalny sposób myślenia jest wynikiem oddziaływania trzech najważniejszych czynników.

Pierwszym z nich jest zniszczenie moralności chrześcijańskiej opartej na prostej zasadzie Tak – Tak, Nie – Nie, a więc rozmycie wszystkich wartości stanowiących podstawę cywilizacji łacińskiej. Tutaj prym wiedzie kościół modernistyczny czyli sekta który po Soborze Watykańskim II przejął całą administracje watykańską i bezprawnie używa nazwy Kościół Katolicki.

Drugim jest propaganda medialna, zwłaszcza portali społecznościowych, ale oczywiście nie tylko , ponieważ dociera ona do nas z każdej możliwej strony. W praktyce jesteśmy narażeni na nią w muzyce, sztuce, dzisiejszym kościele modernistycznym, czy też radiu i telewizji. Najbardziej niebezpieczne są media podające się za tradycyjne, prawicowe, a sączące w małych dawkach jad kłamstwa.

Trzecim czynnikiem są tak zwane używki, które niszczą nasz organizm a zwłaszcza zaburzają prace naszego mózgu. Papierosy, alkohol i narkotyki. Wszyscy wiemy że komuniści wykorzystywali alkohol do otumaniania społeczeństwa. Wódka to był prawdziwy wizerunek PRL. Teraz czasy się zmieniły i tą rolę odgrywają narkotyki, które o wiele bardziej dewastują zdolność myślenia. Dlaczego wymieniłem papierosy? One oddziaływają na stan naszego zdrowia fizycznego, ale na psychikę raczej mają mały wpływ.  Tak to prawda, ale są one dobrym przykładem jak rządzący nami wykorzystują te czynniki do kierowania i manipulacji narodami.

Papierosy przynoszą same szkody władzy. Powodują choroby, które trzeba leczyć, a nie wpływają na umysły, a więc organizuje się kampanie reklamowe na szeroką skale, poparte np drastycznymi zdjęciami, które nikomu nie przeszkadzają. Ale już widok antyaborcyjnych jest nie do przyjęcia. Efekty każdy widzi, wielu ludzi rzuca palenie. Dlaczego tego się nie stosuje w przypadku narkotyków ? Dlaczego nie podjęto tak drastycznych działań ?

Alkohol mimo zatrważających skutków zdrowotnych i przede wszystkim społecznych, jednak powoduje ograniczenia umysłowe i jest już dla władzy przydatny, a więc te kampanie są mniejsze od antynikotynowych.

Narkotyki to jest to co władza teraz lubi najbardziej. Niby najbardziej zwalczana używka, która jest dostępna wszędzie! Dosłownie to tak, jak z melinami za komuny. Wszyscy wiedzieli gdzie są, tylko nie milicja. Tak naprawdę to ona też wiedziała.  Propaganda nie zalewa nas informacjami o skutkach używania narkotyków, zwłaszcza tych tak zwanych miękkich. Wniosek jest bardzo prosty – ich oddziaływanie na ludzi jest dla władzy korzystny.

W ostatnim czasie  w mediach króluje temat szczepionek. Wszyscy wiedzą, że są źle przygotowane, nie testowane tak jak powinny być, ale słuchają propagandy i miliony zgodzi się zaszczepić. Chociaż jeżeli potrafiliby myśleć logicznie i przeanalizowaliby na przykład takie pytania i wnioski dotyczące szczepionek, jak podaje Lifesite w znakomitym artykule : 14 oczywistych kluczowych pytań dotyczących szczepionek przeciw wirusowi Wuhan powinni je definitywnie odrzucić Nie zrobią tego. Przeciwnie będą zwalczać wszystkie głosy rozsądku i prawdy. To jest tak zwany syndrom sekty. Nic się nie liczy, tylko to co guru powie. W tym wypadku co powiedzą media. Zachęcam do przeczytania całego artykułu.

”Jeśli zostanę zaszczepiony:
1. – Czy mogę przestać nosić maskę?
Odpowiedź – NIE
2. – Czy  po szczepieniach można będzie  ponownie otworzyć  restauracje, puby, bary itp. I wszyscy będą normalnie pracować?
Odpowiedź  – NIE
3.- Czy będę odporny na tego wirusa?
Odpowiedź  – Może, ale nie wiemy dokładnie
4. – Przynajmniej nie będę już zarażał innych?
Odpowiedź  – NIE, prawdopodobnie nadal możesz zarażać,  nikt nie wie.
5.- Jeśli zaszczepimy wszystkie dzieci, czy szkoła będą pracować normalnie?
Odpowiedź  – NIE
6. – Jeśli jestem zaszczepiony, czy mogę nie utrzymywać dystansu społecznego?
Odpowiedź –  NIE
7.- Jeśli jestem zaszczepiony, czy mogę przestać dezynfekować ręce?
Odpowiedź – NIE
8.- Jeśli zaszczepię siebie i mojego dziadka, czy możemy się przytulić?
Odpowiedź – NIE
9.- Czy kina, teatry i stadiony zostaną ponownie otwarte dzięki szczepionkom?
Odpowiedź – NIE
10.- Czy zaszczepieni będą mogli się gromadzić?
Odpowiedź – NIE
11.- Jakie są rzeczywiste korzyści ze szczepień?
Odpowiedź  – wirus cię NIE zabije.
12.- Czy na pewno mnie nie zabije?
Odpowiedź – NIE na pewno
13.- Jeśli statystycznie rzecz biorąc, wirus i tak mnie nie zabije, Dlaczego miałbym się zaszczepić? ”
Odpowiedź  – aby chronić innych.
14.- Więc jeśli się zaszczepię, inni są na 100% pewni, że ich nie zarażam?
Odpowiedź – NIE
Podsumowując, szczepionka:
Nie daje odporności.
Nie eliminuje wirusa.
Nie zapobiega śmierci.
Nie gwarantuje, że nie zachorujesz.
Możesz dalej zarażać.
Nie eliminuje konieczności zakazu podróżowania.
Nie eliminuje potrzeby zamykania działalności.
Nie eliminuje potrzeby blokad.
Nie eliminuje konieczności noszenia masek.”

Tak, to wszystko wynika z wiadomości które do nas docierają. Tylko ilu ludzi naprawdę potrafi je zrozumieć i wyciągnąć prawidłowe wnioski? Bardzo mało. Niestety ludzie nie widzą i nie słyszą nic oprócz tego co media im przekazują. Nie jest potrzebny obowiązek szczepień , ponieważ wystarczy że większość zaakceptuje sam fakt że powinni. Może nawet zostaną one wycofane jako niebezpieczne. To już nie jest ważne. Wystarczy poparcie dla tego typu działań. Metodą eliminacji mniejszość będzie pacyfikowana. Nie chodzi o używanie siły, ale tego nie można wykluczyć po propozycjach obozów dla opornych. Wystarczy spojrzeć co moderniści zrobili z katolikami. Przejęli administracje watykańską i zmienili nauczanie dostosowując je do globalistycznego planu – jeden rząd, jedna religia. Katolicy zostali w mniejszości, którą się powoli eliminuje np. poprzez wprowadzenie indultu i inne metody rozbijające, ośmieszające itp. Zwrócić jeszcze trzeba uwagę na jedno. To modernistyczna większość jest winna skandalom seksualnym, pedofilii , przekrętom finansowym itp., ponieważ oni to promują i wspierają, a atakowani są bardzo często nie oni tylko konserwatywni katolicy, duchowni którzy odważą się cos powiedzieć. To oni są opluwani i obrzucani wyzwiskami a odpowiedzialni moderniści maja poparcie społeczne i brylują w mediach. To samo stanie się z tymi, którzy będą stawiali opór planom globalnych komunistów.

Jeżeli uważasz, że globalizm to nie jest komunizm, ponieważ nie zabija, to też jesteś w błędzie. Nie, nie chodzi o to ile osób umrze w wyniku zaszczepienia. To się dzieje od wielu lat. Ludzkość jest systematycznie mordowana poprzez aborcje, eutanazje i samobójstwa i to są fakty, a nie iluzje szczęścia którą dają media i narkotyki.

W ciszy można usłyszeć Boga a tym samym Prawdę. Wyłącz wszystko i pogrąż się w modlitwie to jest jedyny sposób na wyrwanie się z tego Obłędu.  Tylko prawda jest wstanie nas wyzwolić. Okrutna, ale Prawda. Nie ma mniejszego zła, jest tylko Tak albo Nie, a wszystko pomiędzy pochodzi od szatana.


Arkadiusz Niewolski
Droga Zatracenia – prawica
Droga zatracenia – Jan Paweł II
Nowy Porządek świata pod patronatem Franciszka i Rothschildów

Odpowiedz