Przejdź do treści

Upadek cywilizacji – Iskra z Polski

Obserwując to co się dzieje na świecie z przykrością możemy stwierdzić, że nie żyjemy w nudnych czasach, a raczej odwrotnie. Znajdujemy się w środku komunistycznego tsunami, które niszczy zachodnią cywilizację. Oczywiście tak jak większość kataklizmów wszystko zaczęło się niezauważalnym wiaterkiem, aż przerodziło się w huragan. W czasie ostatnich kilkuset lat kiedy nasza degradacja przyśpieszała. Matka Boska nas ostrzegała. Najpierw w Lourdes we Francji potem Gietrzwałd w Polsce, aż do Fatimy w Portugalii – ostatecznego trzeciego wezwania do pokuty i nawrócenia. Siły zła nie stały bezczynnie. Zaraz po pierwszych dwóch objawieniach pojawiła się Feliksa Kozłowska głosząca fałszywe miłosierdzie i twierdząca, że jest wybrana przez Boga. Reakcja Papieża była stanowcza została imiennie wyklęta jako pierwsza kobieta w historii Kościoła. Po objawieniach w Fatimie ( Fatima) nie minęło dużo czasu, jak siostra Faustyna Kowalska ogłosiła się sekretarką (fałszywego) miłosierdzia Bożego. Opisywała takie rzeczy jak wyskakujące Hostie i kazała namalować słynny kiczowaty obraz, w którym wyrwała serce Panu Jezusowi. Ten malunek nawet ksiądz ją prowadzący, zwolennik jej majaków uznał za nienadający się do kościołów, może jedynie do jakiś salonów prywatnych. Tym razem Papież tylko zakazał rozpowszechniania jej herezji i bluźnierczego obrazu.

Faustyna zapowiedziała, że iskra wyjdzie z Polski i miała racje, tylko że wszyscy myśleli o innej iskrze – Boskiej. Jednak tak jak jej majaki nie miały nic wspólnego z Bogiem, tak i ta iskra była szatańska. O podobieństwach tych zjaw Kozłowskiej i Kowalskiej można przeczytać tutaj: („JEZUS” BEZ SERCA – O „wizjach” s. Faustyny i fałszywym miłosierdziu ) i wystarczy porównać co pisała wyklęta z tekstem Dzienniczka zakazanej przez Święte Oficjum Kowalskiej – jest to nawet ten sam styl pisania. Feliksę Kozłowską sami jej wyznawcy jeszcze za życia ogłosili świętą. Natomiast Faustynę moderniści wynieśli nie na ołtarze ( ponieważ oni używają stołów do tych swoich uczt), więc wynieśli ją na stoły jako swoją świętą. Widziałem książkę o mistykach katolickich w której jest opisana również Feliksa Kozłowska. Diabeł pęka ze śmiechu.

W 1953 roku, kiedy w Polsce szalał terror bolszewicki,  ludzie ginęli w ubeckich kazamatach, ostatni wyklęci jeszcze walczyli w lasach; Karol Wojtyła po raz pierwszy odprawił mszę przodem do ludzi i tym samym zapoczątkował to co było potrzebne do upadku cywilizacji łacińskiej – zniszczenie Kościoła Katolickiego.  To była ta iskra , która rozpętała pożar. ( Droga zatracenia – Jan Paweł II)

Moderniści sprzeciwili się woli NMP. Nie ujawnili III Tajemnicy Fatimskiej, nie konsekrowali Rosji i zamiast wzywać do pokuty stali się nosicielami zarazy fałszywego miłosierdzia.

Świat pogrążył się w komunistycznych ciemnościach. Obserwujemy upadek wszystkich wartości. Już nie chodzi nawet o chrześcijańskie, ale o zwykłe ludzkie demokratyczne. George Orwell stał się tym samy prorokiem wszechczasów.

Kościół Katolicki patrząc od strony ludzkiej legł w gruzach. Administracja watykańska stała się judaszem-zdrajcą. Większość duchowieństwa jest modernistyczna w najgorszym tego słowa znaczeniu, biorąc pod uwagę fakt, że modernizm to taka globalna odmiana komunizmu, której symbolem jest odwrócenie się do Boga plecami a twarzą do ludzi. Zaprzestano składania Ofiary – np. Paweł VI nazywa nową mszę ucztą, potwierdzając to. Pomijając teologiczne rozważania jeżeli składasz komuś ofiarę, to nie odwracasz się do niego plecami.( Witajcie w naszej loży! – Wszystko jest symbolem ) Stoły, trony, kult człowieka, matki ziemi i innych bożków – tak wygląda dzisiejszy kościół modernistyczny, nie mający nic wspólnego z Kościołem Katolickim. Ta sekta po prostu tylko nielegalnie używa tej nazwy. Można przypomnieć jeszcze że każdy kto usiłuje dokonać konsekracji poza Mszą Św. popada w grzech śmiertelny. Mowa tu oczywiście o Tradycyjnej Mszy Wszechczasów. Msza Św. to ofiara, natomiast  w nowej mszy  nie mamy do czynienia z ofiarą tylko z protestancką ucztą. Jak można nazywać twór stworzony przy współudziale protestantów i masonów Mszą Św? Śmieszna jest postawa ludzi, którzy z jednej strony uważają masonów za wyznawców szatana, a protestantów za heretyków a jednocześnie twierdzą że NOM jest ważna, chociaż została stworzona przez nich. To jest taki śmiech przez łzy, ponieważ to jest straszne. Ludzie np. łamią pierwsze przykazanie uczestnicząc w jakiś ekumenicznych mszach i twierdzą że to jest to czego Bóg pragnie. Według nich Bóg dał nam 10 przykazań żebyśmy ich nie przestrzegali.

Kościół Katolicki dzisiaj to np. w Polsce paru kapłanów i garstka wiernych. Ohyda spustoszenia stała się faktem. Brak odróżnienia co jest dobre, a co złe jest efektem zamknięcia się na działanie Ducha Św.

Zastanówmy się dlaczego wykonywane są działania wyglądające na wzmacnianie innych religii np. Islamu. Chrześcijaństwo w takiej formie jak teraz nie stanowi już zagrożenia dla globalistycznych planów. Więc po co sprowadzać ich do Europy, pozwalać na rozwój następnej religii i narażać się na ataki terrorystyczne? Oczywiście jedną z przyczyn jest to, że wielokulturowość powoduje często zatargi, zamieszki co pozwala na ograniczanie praw obywatelskich. Tak samo ataki bombowe.

Trzeba sobie uświadomić że globalizm to odmiana komunizmu. Systemu totalitarnego ,w którym nie ma miejsca dla żadnych swobód demokratycznych. Obserwujemy przecież cenzurę, która w Internecie stała się już powszechna. Wszystko co niezgodne z linią lewacką jest blokowane.

Nowy porządek ma wyglądać tak jak w Chinach. Religia musi być zgodna z tym co żąda państwo, lub nie będzie jej wcale. Czy nie przypomina to polskich księży patriotów? Jak zmienił się system wartości moralnych? Kiedyś tych księży nazywano zdrajcami, a teraz Watykan podpisuje kolejne porozumienie z chińskimi komunistami pozwalające na zmuszanie kapłanów do podporządkowaniu się dyktaturze i jeszcze bierze za to pieniądze. (Watykan bierze pieniądze za milczenie?!) ( Watykan przedłużył współpracę z chińskimi komunistami !)

Jednak te sprawy są tylko marginesem prawdziwych celów. Ideologia masońska ma wiele wspólnego z liberalnym mistycyzmem muzułmańskim.  W krajach gdzie wiodącą religią jest Islam ma duże wpływy Wielki Wschód Francji, czyli najbardziej radykalna lewicowa masoneria. Tak, Islam ma też swoich modernistów, którzy zdobywają coraz większe poparcie. Ataki terrorystyczne i napięcia w Europie spowodowane fanatyzmem religijnym powodują że wielu muzułmanów ma dość takiego życia i kieruje się ku liberalnym skrzydłom które też jak w chrześcijaństwie dążą do ustanowienia jednego rządu i jednego wyznania.

Wszyscy którzy się nie podporządkują zostaną zamknięci w obozach lub będą żyli na obrzeżach (slumsach). Nadchodzi czas cywilizacji antychrysta. Obowiązuje nakaz ucieczki dla tych którzy jeszcze potrafią się wyrwać ze szponów globalnego matrixa. Jeżeli ktoś chce się przekonać w jakim świecie żyje naprawdę musi spróbować oderwać się przynajmniej na tydzień, lub dwa od Internetu i innych mediów całkowicie. Pogrążyć się w ciszy i modlitwie. Nie ma innej drogi ucieczki. To jest pierwszy krok.  Tylko w ciszy usłyszysz głos Boga.

Problem w tym ,że ludzie nie chcą słyszeć i widzieć nic oprócz własnego ja i zamiast w Bogu pokładają nadzieje w ludziach. Masoński plan zdetronizowania Boga i intronizowania człowieka powiódł się i dla większości ludzi stał się wyznacznikiem ich działania i myślenia tzn. niemyślenia. Jednak nie powinniśmy się tym martwić, ponieważ do zbawienia nie prowadzi autostrada którą pędzi większość, tylko wąska ścieżka która idą nieliczni. A że świat nas nienawidzi  to trudno, Pana naszego Jezusa Chrystusa też nienawidził. Prawda nie ma uznania u szatana, a świat i ludzie bez Boga to odzwierciedlenie szatana na ziemi


Arkadiusz Niewolski

5 komentarzy do “Upadek cywilizacji – Iskra z Polski”

 1. „Religia musi być zgodna z tym co żąda państwo, lub nie będzie jej wcale.”

  Ależ tak jest od wieków w cywilizacjach innych niż cywilizacja łacińska. Dla bezbożnego państwa religia, zgodnie z modernistycznym jej ujęciem, jest jedynie wentylem bezpieczeństwa emocji ludu i aby upuszczać te emocje w sposób kontrolowany musi być pozbawiona takich elementów jak roszczenie sobie prawa do bycia religią prawdziwego Objawienia czyli religią nadprzyrodzoną, nie mówiąc o wyłączeniu takich fanatycznych i godzących pokój tego świata haseł jak Extra Ecclesiam salus nulla. Jestem akurat po lekturze biografii zmarłego w roku 1975 o Calmela, z której „fiszkami” podzieliłem się na swojej stronie. Już pół wieku temu dostrzegał on nie tylko niebezpieczeństwo globalnej rewolucji komunistycznej w wydaniu sowieckim ale i globalizmu amerykanistycznego głoszącego „humanitarne” zarządzanie planetą w miejsce życia wiecznego.
  Ów globalizm wiązał się z globalnym zagrożeniem dla dusz i : „z uwagi na nowe środki komunikacji międzyludzkiej (zwłaszcza radio i tv) bez wielkiej baczności i ascetyzmu żywionego modlitwą w Chrystusie, rozmycie wszelkiego osobistego życia staje się zagrożeniem na skalę globalną” „Szatan bardzo gorliwie działa by zorganizować świat na sposób Pax americana – całkowite oswojenie ludzi przez państwo stanowi wciąż najlepszą metodę jaką znalazł by zrealizować swój plan.” Jednocześnie jak zauważał:
  „wierny kapłan jest pierwszym okopem i u podstawy jedynym nieprzekraczalnym, na którym załamuje się uroszczenie cezara by zastąpić Boga prawdziwego. Wierny kapłan przez moc Ewangelii, którą głosi zgodnie z Kościołem, przez owocność ofiary, którą sprawuje w czystej liturgii, stanowi nieprzezwyciężone odparcie twierdzeń fałszywych proroków: ‘cezar jest już bogiem, rozwój świata jest już wiecznością, nowe horyzonty jakie rozważa cezar nie przerażają nas wcale, gdyż są naszymi, choć wcześniej tego sobie nie uświadamialiśmy’. Wierny kapłan jest żywym obaleniem wszystkich tych urzędowych kłamstw, czasem kłamstw uzbrojonych, gdyż jest pasterzem świętego i nieomylnego Kościoła. Wzięty spośród chrześcijan, zostaje wyświęcony do rzeczy Bożych: by sprawować świętą Ofiarę, nauczać, udzielać Sakramentów. Bez złudzeń dotyczących świata i cezara, ich sztuczek i chytrości, nie ma wątpliwości, że gdyby świat przyjął Pana, przyjąłby jego sługę, a jeśli prześladował jego Pana, jakże on mógłby być lepiej traktowany?”

  1. Bardzo cenny jest ten bezkompromisowy głos o. Calmela. Właśnie przeczytałam ostatnią część: https://nondraco.wordpress.com/2021/01/27/o-roger-tomasz-calmel-op-zyciorys-3/
   „Przestrzegał też przed postawą dwuznaczną, przysłowiowym siedzeniem na barykadzie czy jak pisał o. Calmel „siedzeniem na dwóch krzesłach naraz”, to jest akceptacją rzekomych ziaren prawdy i dobra w rewolucji – „akceptacji reform lecz bez wypaczeń” na czym zależało samym rewolucjonistom. „Wszyscy ci (…) ludzie, którzy nie są z pewnością rewolucjonistami, lecz, którzy nie dostrzegłszy lub nie chcąc dostrzec rewolucji jako całości, wierzą że mogą dać rewolucji „słuszny udział” – zwłaszcza jeśli pobłogosławił ją Rzym (..) Ci biedni ludzie będą kroczyć od zawodu do zawodu. Trzymanie się dobre Mszy, wierność Różańcowi, zachowywanie dobrego katechizmu – to jest w naszym zasięgu i o to prosi Bóg, i to pobłogosławi.” Jak zauważał w praktyce ludzie ci są największymi wrogami Tradycji, gdyż „noszą barwy Tradycji ale nie idą za nią do końca”.
   Niewielu pojmuje że ta bezkompromisowość jest ratunkiem. Tak-tak, nie – nie. Tylko taki kapłan ” jest żywym obaleniem wszystkich tych urzędowych kłamstw, czasem kłamstw uzbrojonych…”

 2. Pingback: Nowy Porządek Świata – szczepionki itp. – Niewolnik Maryi

 3. Pingback: Nowy Porządek Świata – Polskie piekło! – Niewolnik Maryi

 4. Pingback: Nowy Porządek Świata – Polskie piekło! – Niewolnik Maryi

Odpowiedz