Przejdź do treści

Franciszek będzie walczył o związki partnerskie!

Zawsze kiedy mi się wydaje że watykański rezydent Bergoglio nie może upaść już niżej, on mnie zaskakuje i przekonuje że może.

W filmie dokumentalnym, którego premiera odbyła się wczoraj w Rzymie, papież Franciszek wypowiedział swoje najbardziej wyraźne oświadczenia sprzeczne z nauczaniem Kościoła katolickiego, wzywając do zalegalizowania homoseksualnych związków cywilnych. Mówiąc o homoseksualnych związkach partnerskich powiedział:

Musimy stworzyć prawo o związkach cywilnych. 

Franciszek jako przykładny lewak i mason przynajmniej mentalny mason twierdzi że będzie o to walczył. 

Odwieczna nauka Kościoła Katolickiego mówi całkiem co innego: 

szacunek dla homoseksualistów „nie może w żaden sposób prowadzić do akceptacji zachowań homoseksualnych ani do prawnego uznania związków homoseksualnych”.

nawet już w czasach modernistów,  w dokumencie zatwierdzonym przez Jana Pawła II czytamy:

„wszyscy katolicy są zobowiązani sprzeciwić się prawnemu uznawaniu związków homoseksualnych”.

Franciszek nie ma takiego obowiązku, ponieważ jest wyraźnie napisane, że katolicy. Nikt chyba nie podejrzewa że osoba promująca hasła masońskie i komunistyczne , współpracująca a nawet biorąca pieniądze od chińskiego reżimu ma coś wspólnego z katolicyzmem. 

Poniżej przedstawiamy za Lifestenews.com historię promowania lobby homoseksualnego. Bergoglio jest mistrzem manipulacji i kłamstwa. Mówi że będzie zwalczał pedofilie jednocześnie promując lawendową mafie odpowiedzialną za te straszne rzeczy .

  •  Franciszek promował notorycznie pro-homoseksualnego jezuitę ks. James Martin  Ks. Martin stwierdził, że  Franciszek zrobił wszystko, co w jego mocy, aby mianować „przyjaznych gejom” biskupów i kardynałów w Kościele katolickim.
  • W lipcu 2018 r.wysłał trzystronicowy list „ popierając  konferencję na temat etyki, której współorganizatorem był jezuita o. James Keenan, publiczny propagator „małżeństw” osób tej samej płci. W konferencji wzięło udział wielu prelegentów feministycznych i pro-LGBT.
  • W marcu 2018 roku francuski ksiądz ogłosił w wywiadzie telewizyjnym, że papież Franciszek zatwierdził jego błogosławieństwo dla par homoseksualnych.
  • W obszernym wywiadzie we wrześniu 2017 roku Franciszek zasygnalizował poparcie dla prawnego uznania związków partnerskich tej samej płci. – Nazwijmy rzeczy po imieniu – powiedział. „Małżeństwo jest między mężczyzną i kobietą. To jest dokładny termin. Nazwijmy związek osób tej samej płci „związkiem cywilnym”
  • W maju 2014 r. Papież Franciszek koncelebrował i ucałował dłoń wiodącego księdza działacza homoseksualnego, walczącego o zmiany w nauczaniu Kościoła na temat homoseksualizmu.
  • Kardynał Godfried Danneels, emerytowany arcybiskup Brukseli, był osobiście nominowany przez papieża Franciszka na Synody Biskupów poświęcone rodzinie w 2014 i 2015 roku.  Znany on jest z noszenia tęczowych szat liturgicznych  i taśm o homoseksualnym wykorzystywaniu  duchownych, 

Zdaje sobie sprawę , że wytrawny obserwator znalazłby tego dużo więcej , ale szkoda czasu na szukanie herezji wygłaszanych przez przewódce watykańskiej sekty modernistycznej Franciszka.

Powtarzam, wszyscy którzy mają jeszcze odrobine wiary katolickiej w duszy powinni natychmiast przestać wspierać te modernistyczne bluźnierstwa. Obowiązuje nakaz ucieczki !

Bóg nie pozwoli z siebie szydzić!

Dla tych którzy jeszcze nie słyszeli, to mam informację , że watykańskie źródła podały że Bóg nie zniszczył Sodomy i Gomory za miedzy innymi różne zboczenia, tylko z powodu niegościnności mieszkańców ( w domyśle – uchodźców nie chcieli przyjmować)

Tym samym moderniści zaczęli pisać nowe pismo, tylko że na pewno nie święte.

Pamiętaj zła się nie wspiera. Zło się zwalcza!

Ostatnio przeczytałem gdzieś w mediach społecznościowych :

Zabrali wam prawie wszystko. Co jeszcze muszą wam zabrać żebyście się sprzeciwili?

podobne pytanie można zadać w kwestii wiary:

Złamali prawie wszystkie przykazania, zniszczyli odwieczny kult katolicki, modlą się do pogańskich bożków, promują zboczenia itp. Co jeszcze muszą zrobić żebyś uwierzył że dzisiejszy modernistyczny kościół nie ma nic wspólnego ze Świętym Kościołem Katolickim ?


Arkadiusz Niewolski


Źródła: catholicnewsagency.com, lifesitenews.com

Tagi:

10 komentarzy do “Franciszek będzie walczył o związki partnerskie!”

  1. Pingback: Publiczne obchody Bożonarodzeniowe odwołane, ekumeniczne bluźnierstwa nie! – Niewolnik Maryi

  2. Pingback: Publiczne obchody Bożonarodzeniowe odwołane, ekumeniczne bluźnierstwa nie! – Niewolnik Maryi

  3. Pingback: Katolicki psychiatra o szkodliwości uwag Franciszka na temat homoseksualizmu – Niewolnik Maryi

  4. Pingback: Katolicki psychiatra o szkodliwości uwag Franciszka na temat homoseksualizmu – Niewolnik Maryi

Odpowiedz