Przejdź do treści

Brytyjska firma wstrzymuje próby ze szczepionką zawierającą komórki abortowanych dzieci!

Badania jednej z wiodących potencjalnych szczepionek przeciwko koronawirusowi, która wykorzystuje linie komórkowe poronionego dziecka, zostały tymczasowo wstrzymane po zachorowaniu uczestnika badania.
W oświadczeniu AstraZeneca opisała zatrzymanie procesu, które zostało wszczęte dobrowolnie, jako „rutynowe działanie, które musi nastąpić, gdy w jednym z badań wystąpi potencjalnie niewyjaśniona choroba.
Rzeczniczka Agencji ds. Żywności i Leków odmówiła komentarza
Jak podaje New York Times:

Osoba zaznajomiona z sytuacją, która wypowiadała się pod warunkiem zachowania anonimowości, powiedziała, że ​​uczestnik, który doświadczył podejrzewanego działania niepożądanego, został zapisany do badania fazy 2/3 w Wielkiej Brytanii  i otrzymał diagnozę poprzecznego zapalenia rdzenia kręgowego, zespołu zapalnego, który atakuje rdzeń kręgowy i często jest wywoływany przez infekcje wirusowe.

Szczepionka AstraZeneca znajduje się w fazie 2/3 badań w Anglii i Indiach oraz w fazie 3 badań w Brazylii, RPA i ponad 60 ośrodkach w Stanach Zjednoczonych.
AstraZeneca wykorzystuje linię komórkową HEK-293 wykonaną z komórek płodowych pobranych od poronionego dziecka dziesiątki lat temu do produkcji swojej szczepionki .  HEK-293 została pierwotnie uzyskana z tkanki nerek pobranej od zdrowej dziewczynki, która została poddana planowej aborcji w Holandii w 1972 roku.
Firma otrzymuje miliony dotacji na opracowanie tej szczepionki, zresztą nie tylko ta firma. Miliardy dolarów są ładowane w badania i produkcje. To nie jest leczenie czy zapobieganie to jest zwykły biznes wykorzystujący zaistniałą sytuacje a nawet można powiedzieć że kreujący sytuacje na których można zarobić . Oczywiście zdrowie i dobro człowieka nie ma tu żadnego znaczenia.  Przemysł aborcyjny to także nie żadna wolność tylko intratny interes. Mówimy tu o miliardach wspierających tą fabrykę śmierci, która morduje niewinne , nienarodzone dzieci i wykorzystującą ich tkanki, komórki itp.
Arkadiusz Niewolski

Które szczepionki COVID-19 będą pochodzić z  linii komórkowych zabijanych dzieci?

żródła:
https://www.lifesitenews.com/

Odpowiedz