Przejdź do treści

Kościół modernistyczny, demokraci i komuniści to jedna rodzina

24 sierpnia 2020 r. ekai.pl opublikowało propagandowy tekst o przemówieniu Bidena, kandydata partii demokratycznej na stanowisko prezydenta Stanów Zjednoczonych. Przemówienie życia to tylko jedno z pochwalnych określeń. Oczywiście wymieniono wszystkie punkty lewicowego programu, atakujące obecnego prezydenta. Zapomniano tylko dodać , że Joe Biden jest zaciekłym zwolennikiem aborcji pod każdą postacią. Nie wspomniano też, że jego najbliższa współpracowniczka jest zajadle antykatolicka i promuje wszystko co jest związane z zabijaniem dzieci , Harrisa jako kandydatka do Senatu chwaliła się  że zmusza religijne firmy i ośrodki obrony życia do gwałcenia sumienia. Dla ekai.pl to nie ma znaczenia, nazywa Bidena nawet praktykującym katolikiem. Mała poprawka. Ten proaborcyjny kandydat, który uważa że Franciszek jest jego przyjacielem, miedzy innymi dlatego, że bez problemu udziela mu Komunii, podczas gdy  ksiądz w USA odmówił mu udzielenia za antykatolickie poglądy i permanentne popieranie mordowania nienarodzonych dzieci, nie jest praktykującym katolikiem. Jest zwykłym modernistą, czyli lewakiem, zresztą jak cała administracja i media dzisiejszego „kościoła katolickiego” tylko z nazwy.

Biden uzyskuje poparcie ze wszystkich stron związanych z lewicą i jest wychwalany za swoje  demokratyczne poglądy, ale też wspierają go  Chiny. Komunistyczna Partia Chin robi wszystko, żeby odsunąć Donalda Trumpa od władzy:

  • Chińska armia „50 centów” – setki tysięcy trolli internetowych, którym płaci się 50 centów za stanowisko – pracuje po godzinach, aby wpłynąć na amerykańskich wyborców, wysyłając anty-Trumpowe, pro-Biden wiadomości za pomocą fałszywych kont w mediach społecznościowych.
  • Amerykańscy analitycy odkryli również chińską sieć rozpowszechniania spamu – nazwali ją „Spamouflage Dragon”, która publikowała brutalne ataki na prezydenta Trumpa na YouTube i w innych miejscach.
  • Skala i złożoność ingerencji wyborczej w Pekinie jest tak duża, że w porównaniu z nią rzekome wcześniejsze próby Rosji wydają się dziecinne.

Jak widać wszyscy i wszystko jest na swoim miejscu. Po jednej stronie barykady stoją komuniści chińscy , dzisiejszy kościół modernistyczny, który zdradził katolików chińskich za pieniądze od KPCH i całe lewactwo amerykańskie (demokraci).

Polskie pseudo katolickie media stoją po tej samej stronie np. pisząc hymny pochwalne dla Bidena , który w swoim przemówieniu zagrał na uczuciach wyborców mówiąc:

Po pierwsze, twoi bliscy mogli opuścić tę Ziemię, ale nigdy nie opuszczają twojego serca. Zawsze będą z tobą. A po drugie, zrozumiałem, że najlepszą drogę przez ból, stratę i smutek jest znalezienie celu. Jako dzieci Boże, każdy z nas ma cel w swoim życiu

Tak to prawda, stracił kiedyś żonę i córkę. Jednak widocznie ta strata nie skierowała go w kierunku Boga tylko w odwrotnym. Poznał jak kruche jest życie i postanowił je zwalczać. Stał się zaciekłym zwolennikiem zabijania nienarodzonych, tak jakby chciał się mścić na innych za swoją stratę i ból.

Joe Biden jest przykładem antykatolika tak jak zresztą ci którzy go promują.
Arkadiusz Niewolski


żródła : ekai.pl, www.lifesitenews.com

Tagi:

0 komentarzy do “Kościół modernistyczny, demokraci i komuniści to jedna rodzina”

  1. Pingback: Potępienie i presja wobec „braterskości” Watykanu i Chin – Niewolnik Maryi

Odpowiedz