Przejdź do treści

Przyjmowanie Komunii św. – uklęknij a potem dyskutuj!

Na temat przyjmowania Komunii Świętej trwają teraz żarliwe dyskusje dlatego odniesiemy się krótko do tej ważnej sprawy ,ale zanim przejdziemy do głównego tematu chciałbym zauważyć ,że podstawą jest klękanie.

Co z tego że nie przyjmujesz do ręki jak i tak obrażasz Pana Boga , nie okazując mu należnego szacunku. Klękanie jest punktem wyjścia każdej takiej rozmowy.

Prezes Stowarzyszenia Lekarzy Katolickich prof. Filippo Maria Boscia. zaprzecza stanowczo , że komunia na rękę jest bardziej bezpieczna niż komunia do ust uzasadnia to w bardzo prosty sposób :


Problem, który niepokoi nas wszystkich to rozprzestrzenianie się wirusów. Pewne jest to, że ręce są częścią ciała najbardziej narażoną na wirusy, ponieważ chwytają wszystko, od zainfekowanych rzeczy po pieniądze….

„Komunia na języku jest bezpieczniejsza niż Komunia do ręki. Ręce, jak powiedziałem, dotykają wszystkiego. Komunia do ręki jest zatem zdecydowanie bardziej zaraźliwa.

po hiszpańskiej grypie nadal praktykowaliśmy komunię ustną i było tak samo jak wcześniej. Myślę, że przekraczamy granicę zdrowego rozsądku

Jako lekarz jestem przekonany, że Komunia do rąk jest mniej higieniczna, a zatem mniej bezpieczna niż Komunia do ust. Poza tym, czy nie mówi się nam codziennie, żeby nie dotykać wszystkiego, myć ręce, dezynfekować, nie pozwalać, by ręce dotykały twarzy, oczu, nosa? 

W czerwcu 21 lekarzy z Austrii podpisało list w którym potwierdzają tą opinie. W liście napisane było między innymi :

W ramach tradycyjnego obrzędu kapłan powinien umyć ręce w zakrystii bezpośrednio przed rozpoczęciem Mszy Świętej. Jedynie on dotyka kielicha i puszki. Po konsekracji trzyma kciuk i palec wskazujący – które tuż przed rytuałem ponownie umył wodą – zamknięte aż do komunii, więc nie dotyka nimi niczego poza konsekrowaną Hostią. Kapłani, którzy celebrują w tradycyjnym rycie, mają doświadczenie w udzielaniu Komunii na język i praktycznie nigdy nie mają kontaktu z ustami przystępującego do Komunii.

…. wystąpienie infekcji kropelkowej jest prawie niemożliwe, ponieważ komunikujący jest w pozycji klęczącej, a kapłan w pozycji stojącej.

Chcielibyśmy w tym miejscu wspomnieć, że według naszej wiedzy nie doszło do ani jednej udowodnionej transmisji wirusa Covid-19 poprzez zakażenie rozmazem.

 

Takich przykładów wypowiedzi lekarzy czy naukowców można przedstawić wiele , ale do hierarchii kościoła modernistycznego to nie dociera.

Występuje  zbieżność stanowisk episkopatów i rządów .

Proszę zwrócić uwagę , że rządy nie reagują na krytykę swoich postępowań względem pandemii . Wielu naukowców przecież podważa wszystko z tym zjawiskiem związane ,ale są blokowani lub najzwyczajniej przemilczani. Taka sama sytuacja występuje w kościele . Biskupi wydaja  różne nakazy ,które nie mają nic wspólnego z prawdą i nie reagują na krytykę. Jakby żyli w innym świecie.

To jest bardzo ciekawe dołączając do tego nagminne opowieści o braterstwie ludzkim co jak wiadomo jest naczelnym hasłem masonerii można stwierdzić, że administracja kościoła modernistycznego stoi po drugiej stronie barykady razem z komunistami, masonami i lewicowymi demokratami. 

Narasta też w kościele propaganda pro szczepionkowa. Widać że  jest to skoordynowane działanie globalistów. 

Każdy powinien odpowiedzieć sobie na pytanie:

Czy wierzę w obecność Boga żywego w Najświętszym Sakramencie?

Oczywiście większość odpowie sobie Tak wierze!

To za kogo się uważasz ,że nie klękasz przed Bogiem i pozwalasz żeby jego cząstki  były profanowane?

Za równego Bogu? …

 

 

Arkadiusz Niewolski


żródła:

On Communion on the Tongue

https://www.lifesitenews.com/news/21-doctors-tell-bishops-communion-on-tongue-safer-than-in-hand

 

 

 

0 komentarzy do “Przyjmowanie Komunii św. – uklęknij a potem dyskutuj!”

  1. Pingback: Manipulacje kurii w sprawie Komunii do rąk – Niewolnik Maryi

Odpowiedz