Przejdź do treści

Zabić Fatimę – Medjugorie

Wizytator apostolski parafii Medjugorie abp Henryk Hoser twierdzi że po 40 latach kontrowersji sytuacja się poprawiła.
To znaczy , że kłamstwa i oszustwa domniemanych wizjonerów zostały wyjaśnione ?

Całą prawdę i same fakty o Medjugorie przedstawiamy TUTAJ
Nie, tego nie wyjaśnia . Jest tylko uradowany że od czasu jak zniesiono zakaz organizowania pielgrzymek przez księży itp. wielu tam przyjechało. Najbardziej z tego faktu cieszą się wizjonerzy i cała ich świta robiąca biznes na naiwności i kłamstwie.
Zniesienie tego zakazu, tak jak i brak decyzji Kongregacji Nauki i Wiary o tym, czym są te objawienia jest wyrachowaną grą Watykanu. w 2014 roku Kongregacja dostala raport i milczy, a wiec nie podjeto żadnej decyzji, ale to nie przeszkodzilo Watykanowi na wydanie pozwolenia organizacji oficjalnych pielgrzymek.
Nadrzędnym celem wszystkich akceptowanych oficjalnie, lub nieoficjalnie objawień, a raczej zjaw wystepujacych po Soborze Watykańskim II jest zabicie przesłania fatimskiego . Moderniści którzy sprzeciwili sie Matce Bożej próbuja to za wszelką cenę zatuszować.
Atakują też samo sanktuarium w Fatimie o czym piszemy TUTAJ
2000 lat temu przodkowie modernistów próbowali zapobiec wszelkimi ludzkimi sposobami Zmartwychwstaniu Pana naszego Jezusa Chrystusa. Cechowala ich to samo przekonanie o wlasnej wielkosci . Chcieli się sprzeciwić woli Boga . Tak jak na poczatku, tak i do końca swiata to jest niewykonalne.
Abp Hoser ubolewa że pandemia przerwala pielgrzymki. Dla katolików to jest jedna z niewielu dzisiaj dobrych wiadomosci . Szaleństwo pandemi uratowalo wiele nienarodzonych dzieci i ratuje wiele dusz które nie trafily do Medjugorje.
Fatima – odrzucone przesłanie!
Arkadiusz Niewolski

0 komentarzy do “Zabić Fatimę – Medjugorie”

  1. Pingback: Droga zatracenia – Boga już tu nie ma ! – Niewolnik Maryi

Odpowiedz