Przejdź do treści

Fałszywi pasterze

Kapłani dzisiejszego modernistycznego kościoła , który nie ma nic wspólnego ze Świętym Kościołem Katolickim wraz z ich przywódcą argentyńskim heretykiem Franciszkiem uciekli , pochowali się ponieważ szatan któremu służą karmi ich strachem i niepokojem ,
Nie ma co się oburzać że zabrali wiernym nawet wodę święconą, widocznie wiedzą że z ich rąk święte nic nie może wyjść , bo jak powiedział nasz Ukochany Zbawiciel niemożliwe jest żeby złe drzewo wydało dobry owoc .
Padają pytania czy u modernistów jest konsekracja czy nie ma ? Przecież oni sami na to odpowiadają. Kiedyś ludzie dotykali szat Jezusa by zostać uzdrowionymi, dzisiaj  oni twierdzą że przyjście Jezusa do nas możne grozić chorobą i śmiercią. Jezus nie zabija tylko leczy. Chyba że Go tam nie ma…
Uważają wszystko za symbol , zwykły kawałek chleba przenoszący zarazki i wirusy. Wiedzą że na NOM nie ma żadnej przemiany, tak samo jak u protestantów którymi się stali.
Katolik musi myśleć i podejmować decyzje zgodne z tym co naucza Ewangelia . Obowiązuje nakaz ucieczki i nie wspierania bluźnierców (modernistów)
 


Arkadiusz Niewolski

0 komentarzy do “Fałszywi pasterze”

  1. Nie my jesteśmy sędziami, ale Bóg. Fałszywi pasterze byli i będą. I najbliżsi oddani Jezusowi uczniowe uciekli od Niego. Jeden Go nawet zdradził. Judasze byli i będą. A Kościół to Chrystus jak mówił ks. Dolindo. Zakaz na prawie 30 lat odprawiania Mszy Świętej nie złamał go, wręcz przeciwnie określił te prześladowania i porównał do miłosiernych rąk które ugniatały go jak ciasto. Aby przez to stał się uległy Woli Bożej. Aby nie było jego woli tylko, aby zostala Wola Boża. Inni by dawno odeszli. Pismi Święte o tym wszystkim mówi i zapewnia że bramy piekielne go nie przemogą. Nikt nikogo na siłę nie nawróci. Ukrycie w Łonie Maryi daje poczucie bezpieczeństwa, że zamęt nie ma do nas dostępu, tak jak zmieszanie i grzech nie ma dostępu do Niepokalanej. Tylko w Maryi jesteśmy w stanie uchronić się przed obrzydliwością tego świata.

  2. Pingback: Pasterze szatana! – Niewolnik Maryi

Odpowiedz