Przejdź do treści

Rodzimy czy zabijamy?

Rodzimy czy usuwamy?

Takie pytanie pada często na wizycie u ginekologa po stwierdzeniu ciąży. Już za takie sformułowanie, lekarz, który przysięgał ratować życie, powinien odpowiadać przez sądem. Jeżeli oczywiście mielibyśmy normalne prawo. Ale na pewno odpowiada przed Bogiem. Jest to zwyczajne sugerowanie morderstwa, wykorzystywanie swojej pozycji społecznej.

Ginekolog jest lekarzem, a więc ludzie liczą się z jego zdaniem . Takie pytanie to silna sugestia, sugerowanie że to nic złego, a wręcz normalnego. To skłanianie do zabójstwa.

W dzisiejszym społeczeństwie panuje wielkie zakłamanie. Z jednej strony ludzie mówią już na początku:  Wspaniała wiadomość jesteś w ciąży ! Czujesz ruchy? Jak się czujesz? itd…  Z drugiej strony tolerują aborcję praktycznie do ostatniego dnia ciąży i twierdzą, że to nie dziecko. I nie życie.

To co ta kobieta czuje pod sercem? Czyje ruchy?

To wygląda mniej więcej tak, jakbyśmy stali pomiędzy dwoma kobietami, jedna cieszy się że jest w ciąży, a druga chce usunąć „problem”. Patrzymy na jedną i już w pierwszych tygodniach mówimy: Ale wspaniale! Czujesz je? Już kopie? A zaraz potem odwracamy się do drugiej i popieramy ją potwierdzając, że to nie życie tylko jakiś zarodek czy zlepek komórek… A w najlepszym wypadku milczymy.

Jak w każdej liberalnej komunistycznej ideologii nie ma w tym żadnego sensu, ale ludzie tak postępują. Ci którzy popierają aborcję są współwinni masowego ludobójstwa, jakie odbywa się na naszych oczach.  Dane WHO mówią, że rocznie na świecie, w wyniku aborcji jest mordowanych 56 ml dzieci.

Wszyscy odpowiedzialni tutaj, na ziemi nie mają się czego bać, ale na każdego przychodzi czas śmierci. Trzeba stanąć przed sądem Bożym i przed naszym Panem Jezusem Chrystusem. Wtedy się przekonają że Bóg istnieje i  że jest bardzo miłosierny, ale też bardzo sprawiedliwy i łamanie przykazania Bożego NIE ZABIJAJ oznacza wieczne potępienie. Nie ma się co łudzić, że Matka Boga śpieszy z pomocą mordercom niewinnych lub ich wspólnikom. Obojętnie czy tylko milczącym, czy aktywnym!


Arkadiusz Niewolski