Przejdź do treści

Witajcie w naszej loży – Nakaz ucieczki!

Nadziwić się nie mogę, że od Tego, który was łaską Chrystusa powołał, tak szybko chcecie przejść do innej Ewangelii. Innej jednak Ewangelii nie ma: są tylko jacyś ludzie, którzy sieją wśród was zamęt i którzy chcieliby przekręcić Ewangelię Chrystusową” (Ga 1, 6-7).
Każdy kto zdaje sobie sprawę, choćby w najmniejszym stopniu, z błędów modernistycznego Kościoła nie może wspierać takiego tworu który głosi inną Ewangelię. NAKAZ UCIECZKI!
Ale gdybyśmy nawet my lub anioł z nieba głosił wam Ewangelię różną od tej, którą wam głosiliśmy – niech będzie przeklęty!” (Ga 1, 8)
Jeśli ktoś przychodzi do was i tej nauki nie przynosi, nie przyjmujcie go do domu i nie pozdrawiajcie go, albowiem kto go pozdrawia, staje się współuczestnikiem jego złych czynów.” (2 J 1, 10-11)

0 komentarzy do “Witajcie w naszej loży – Nakaz ucieczki!”

 1. Wincenty Laszewski. mariolog: ‚nie ma zbawienia poza Kosciolem’. O. Augustyn mowi o znakach wskazujacych kiedy ‚zejsc do katakumb’. Poki co trzeba sie modlic o ratowanie Kosciola, modlic za duchowienstwo i wiernych,

  1. Gdyby odsłuchała Pani nagranie nie byłoby nieporozumienia. Nikt nie mówi o uciekaniu z prawdziwego Kościoła. Nagranie odpowiada m.in na pytanie gdzie teraz ten prawdziwy Kościół jest. Na pewno nie wśród niewiernych kapłanów gloszących błędne nauki. Po drugie cytat zamieszczony przez Panią to nie są słowa pana Łaszewskiego, ale odwieczna prawda katolicka stwierdzajaca ze „poza Kościołem nie ma zbawienia” często (przynajmniej kiedyś) powtarzana, a przede wszystkim jest to katolicki dogmat wiary.

 2. Pingback: Wielka Loża Hiszpanii chwali Franciszka ! – Niewolnik Maryi

 3. Pingback: Ostateczny upadek – Watykan wydaje monetę z pogańską boginią ! – Niewolnik Maryi

 4. Pingback: Franciszek w kolorach tęczy! – Niewolnik Maryi

 5. Pingback: Kolejna loża masońska wychwala encyklikę Franciszka – Niewolnik Maryi

 6. Tak, przepraszam. Powinnam powiedziec: 'jak mowil Cyprian’, jak juz i obejrzec caly film. Dziekuje za ten glos prawdy. Wciaz sie ucze. Kiedy znalazlam ten wpis zdziwilam sie, ze to wszystko napisalam, pozno w nocy bylo.
  Starsza pani prosila mnie o sprawdzenie czy Bergolio powiedzial, ze kto nie wezmie szczepionki nie pojdzie do nieba. To wyglada na clickbajt. Znalazlam tylko, ze kaze sie dzielic szczepionka z biednymi. A dziennikarz omawiajacy te wypowiedz stwierdzil: 'Wyglada na to, ze skrytykowal osoby nie noszace maseczek w imie wolnosci’. I by to sprawdzic trzeba by znalezc jego oryginalna wpowiedz, bo jego slowa tez sa przekrecane. Ale to drobiazg w porownaniu z tym co glosi.
  Na mojej wiosce w Irlandii proboszcz w rozmowie odmowil mi Komunii sw. tradycyjnej 3x, zdenerwowal sie, zaslanial decyzja biskupa i nie chcial sluchac co kard. Robert Sarah zaleca, bardzo niemily byl. Jak podeszlam dwa razy, kiedy udzielal przed kosciolem i nie bylo ludzi to otrzymalam. Ale potem stwierdzil (znow oburzony), ze musial szaty liturgiczne oddac do pralni dla dezynfekcji (sic!). Nie odpowiedzial mi czy jest modernista (wg definicji sw. Piusa X) i uzyl szantazu emocjonalnego: 'Jesli nie jestem wystarczajaco dobry dla tej parafii…’
  Rzeczony biskup byl na Mszy sw. lacinskiej w Cork, wyglosil kazanie (w parafii sw. Piotra i Pawla, nie w SPPX). I widzial jak ludzie przyjmuja Komunie sw. tradycyjnie. Kosciol pelen, zadnego problemu.
  Chce wrocic do Polski, tu nie mam gdzie przyjac Komunii sw. Koscioly sa czesciej zamykane. Przez najblizsze dwa miesiace nie ma Mszy sw. z wiernymi. Tutejszy Kosciol jest uzalezniony od panstwa. Nie mieli Prymasa Tysiaclecia i inaczej go niszczono.
  Szukam jakiejs malej wspolnoty. Ks. Robert Skrzypczak w XII 2019 powiedzial, ze na nadchodzace czasy nie pomoga nam wspolnoty ktore znamy, parafie, organizacje tylko grupy do 10 osob.
  Serdeczne Bog zaplac za Panstwa strone i pomoc. Nie wiedzialam wielu rzeczy.

Odpowiedz