Przejdź do treści

Jezu Ty się tym zajmij!!!

Pewnego dnia siedziałem w samochodzie przede mną była skarpa porośnięta trawą , parę metrów dalej stał płot drewniany. Słuchałem
  Jezu Ty się tym zajmij. 
Miałem półprzymknięte oczy słuchałem i powtarzałem w myślach
Jezu ufam Tobie .
 Nagle na skarpę przyleciały dwa czarne jak noc kruki i krążyły przed samochodem od czasu do czasu wydziobując coś z trawy.

Zdziwiłem się trochę bo rzadko tu można je spotkać. Zamknąłem oczy bo nagranie się skończyło i powtórzyłem
Jezu ufam Tobie. Ty się tym zajmij!
Otworzyłem oczy , kruki były w tym samym miejscu. Nagle nadleciały dwie białe mewy. Czarne ptaki cofnęły się i usiadły na płocie.
 Białe ptaki przechadzały się przed autem. Kruki  powoli się oddalały i w końcu odfrunęły. Mewy chodziły rozglądały się , pozbierały trochę gałązek chyba na gniazdo i po paru minutach odleciały.
Nie twierdzę że to był jakiś znak, ale wtedy pomyślałem że modlitwa daje nam ochronę. Bez niej rozdziobią nas kruki i wrony.
Módl się bo inaczej marny Twój los.
Zaufaj Panu a on zadba o Ciebie!!!
Wyśle swoje anioły , które odgonią złem moce, rozjaśnią twoje życie.
Uwierz a będzie ci dane. Oddaj się całkowicie Jezusowi ponieważ to jest jedyna droga. Nie ma innej. Nie słuchaj żadnych nowinek .
 Kościół jest jeden.
Widzisz zło to je naprawiaj.
 Nie naginaj zasad wiary do swoich grzechów.
Nie słuchaj ludzi tylko  Boga a jeszcze gorzej jak będziesz liczył na ludzi.
 Miej ufność w Jezusie Chrystusie.Tylko.
Pamiętaj.
Arkadiusz

 

0 komentarzy do “Jezu Ty się tym zajmij!!!”

  1. „…Oddaj się całkowicie Jezusowi ponieważ to jest jedyna droga. Nie ma innej. ” Takie proste i prawdziwe zdanie, a jak trudne do zrozumienia często.
    Jeśli się nie modlisz zginiesz. Nie można przestawać, SZCZEGÓLNIE gdy wydaje się że nie potrzebujemy. To zawsze trwa tylko do czasu. Bez modlitwy się cofasz i gubisz. Tracisz czas zamiast iść do przodu

Odpowiedz